Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

zdjęcie pochodzi ze Starostwa Powiatowego w Ełku
zdjęcie pochodzi ze Starostwa Powiatowego w Ełku

Powiat Ełcki pozyskał ponad 6,5 miliona na modernizację dwóch dróg powiatowych

Powiat Ełcki pozyskał ponad 6,5 miliona złotych na modernizację dwóch dróg powiatowych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Grafika pochodzi z konferencji online UM w Ełku
Grafika pochodzi z konferencji online UM w Ełku

''To jak Ełk będzie się rozwijał, mieszkańcy mają w .....''

Taką tezę postawiłem dziś podczas codziennego przeglądu internetów. Na jakiej podstawie taka teza - wyjaśnienie poniżej.

W dniu dzisiejszym na stronie facebookowej Urzędu Miasta w Ełku parenaście godzin temu opublikowano informacje o tym, że w dniu dzisiejszym o godz. 15 odbędzie się konferencja w ramach projektu "Przestrzeń dla partycypacji 2", w którym uczestniczy miasto Ełk.

Miasto Ełk
Miasto Ełk

Sprowadził niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia w Ełku? - ciekawe kto to wyjaśni

W trosce o ważny interes społeczny redaktor wirtualnyElk.pl na podstawie informacji zebranych w toku dziennikarskiego śledztwa, ustalił iż zaszło uzasadnione prawdopodobieństwo sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia ludzi. Chodzi o przekazanie przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego do Ełku maseczek niesterylnych, jednorazowych, które w części okazały się być przeterminowane. Jako pierwsza doniosła o tym Polska Agencja Prasowa. Chodzi również o pogwałcenie jakichkolwiek zasad, podaczas rozdawania ulotek o szczepieniach przeciwko COVID19.

zdjęcie pochodzi z https://www.facebook.com/Mityczna-stolica-Mazur-E%C5%82kLyck-108714597362145
zdjęcie pochodzi z https://www.facebook.com/Mityczna-stolica-Mazur-E%C5%82kLyck-108714597362145

Koparką zdewastował cmentarz na polecenie. Jest zawiadomienie do Prokuratury

W dniu dzisiejszym podczas rutynowego przeglądu internetu, redaktor wirtualny Ełk natknął się na stronę na facebooku, która zwie się Mityczna stolica Mazur Ełk/Lyck. Na stronie tej w dniu dzisiejszym zostały zaprezentowane makabryczne zdjęcia parafialnego cmentarza w Nowej Wsi Ełckiej na który to wjechał sprzęt ciężki w celu wycinki drzew, karczowania oraz jak możemy zauważyć na zabezpieczonym materiale dowodowym, karczowania wraz z przedwojennymi zabytkowymi nagrobkami.

zdjęcia pochodzą z publicznego profilu facebook OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka
zdjęcia pochodzą z publicznego profilu facebook OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka

Straż Pożarna rozwozi ulotki zachęcające do szczepień przeciwko COVID

W dniu dzisiejszym 17.03.21 jednostki Straży Pożarnej OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka z polecenia gminy EŁK i KG PSP, rozpoczęli rozwożenie ulotek COVID-19 dotyczące szczepień. Dzisiaj zostały rozwiezione do miejscowości Zdunki, Bobry, Borki, Śniepie, Niekrase, Ciernie, Bajtkowo, Suczki i Suczki-kolonia. Z informacji jakie uzyskałem telefonicznie w Urzędzie Gminy jasno wynika, że OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka wyraziła zgodę na udział w tych czynnościach.

Podkategorie

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt