uslugi elektryczne elk

WIADOMOŚCI

HHRPE

Zobacz jak bawili się sympatycy hip-hopu podczas jednego z największych festiwali w Polsce. W dniach 28 czerwca – 1 lipca w ramach „Hip Hop Raport Projekt Ełk” wystąpili m.in. O.S.T.R., Peja, Małpa, Kaliber 44, Gural, Pokahontaz, PlanBe, Dwa Sławy oraz Wac Toja.

Write comment (0 Comments)
Nowa siłownia terenowa

W Ełku powstała kolejna siłownia zewnętrzna. Jest to inicjatywa lokalna rodziców i nauczycieli społeczności szkolnej. Obiekt mieści się na terenie Zespołu Szkół Sportowych na pasie zieleni przy boiskach typu orlik.

Write comment (0 Comments)
Runmageddon 2018 w Ełku

W trakcie dwóch dni zmagań (23-24 czerwca) ponad 2100 osób ukończyło ekstremalny bieg z przeszkodami „Runmageddon” w Ełku. Można było sprawdzić swoje możliwości na trzech dystansach: „REKRUT”, „CLASSIC” oraz „INTRO”.

Write comment (0 Comments)
VIII EŁCKIE TARGI PRACY

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku zaprasza młodzież uczącą się, poszukującą prac oraz bezrobotną na VIII Ełckie Targi Pracy, które odbędą się w dniu 7 czerwca o godz. 10:00 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.

Write comment (0 Comments)
"Warto bezgotówkowo"

Urząd Gminy Ełk został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu „Warto bezgotówkowo”, który zorganizowała Krajowa Izba Rozliczeniowa pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Konkurs został przygotowany w ramach Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.

Write comment (0 Comments)
Urząd Pracy w Ełku

W województwie warmińsko-mazurskim na koniec kwietnia 2018 było ubezpieczonych ponad 7,7 tys. obcokrajowców, z czego prawie 5,5 tys. stanowią obywatele Ukrainy. Do ZUS-u w Elblągu składki odprowadzane są za 1717, natomiast w Olsztynie za 3608 Ukraińców. Ogółem zatrudnionych jest ich w Polsce 360 304. Atrakcyjność naszego kraju jako miejsca pracy ciągle rośnie i dlatego zauważamy tendencję rosnącą zatrudnienia obcokrajowców.

Write comment (0 Comments)

Kalendarz imprez Ełk

Wideo informacje

Kategoria: Imprezy, wydarzenia

WIADOMOŚCI MIEJSKIE

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Rain

17°C

Ełk

Rain

Wilgotność: 100%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 16 Jul 2018

    Scattered Thunderstorms 22°C 16°C

  • 17 Jul 2018

    Thunderstorms 23°C 17°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK