Wiadomości

Wiadomości

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Miasto Ełk - panorama

Płatne parkingi w Ełku ? Czemu nie - ja chcę

''Od 21 października na terenie miasta Ełk rozpoczną się prace związane z opracowaniem nowej polityki parkingowej. Prezydent Ełku zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zidentyfikowania miejsc na terenie miasta, w których występują problemy z parkowaniem, poznanie potrzeb i pomysłów mieszkańców na usprawnienie parkowania w danym miejscu oraz zwiększenie dostępności miejsc parkingowych.

Nowy wóz strażacki

Nowy wóz strażacki w Ełku

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ełku dysponuje już nowym średnim samochodem gaśniczym. Przekazanie samochodu ratowniczo - gaśniczego nastąpiło wczoraj (9 października) z udziałem m.in. Wojewody Warmińsko - Mazurskiego. Koszt samochodu to ponad 840 tys. zł, w tym 200 tys. zł to wkład Miasta Ełku.

Nowa wiata przystankowa w Ełku

W Ełku pojawią się nowe wiaty przystankowe

Ruszyły prace związane z przebudową istniejących wiat przystankowych komunikacji miejskiej linii nr 3 i 5 w Ełku. Przewidywany termin zakończenia prac to koniec listopada 2019 r.

podpisanie umowy na dofinansowanie pierwszego etapu budowy małej obwodnicy Ełku

Podpisano umowę na dofinansowanie pierwszego etapu budowy małej obwodnicy Ełku

Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki spotkał się wczoraj w Urzędzie Miasta Ełku z prezydentem Tomaszem Andrukiewiczem. Podczas wizyty podpisana została umowa na dofinansowanie projektu i budowy ulicy Norwida w Ełku na odcinku od skrzyżowania z ul. Emilii Plater do ul. Matejki. Inwestycja, na którą Ełk pozyskał prawie 4,8 mln zł, będzie stanowiła I etap budowy drogi średnicowej.

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo