Wydarzenia, informacje, fakty Ełk24

Miasto i gmina Ełk

WIADOMOŚCI Z EŁKU

Zainteresowanie turystyczne

Województwo warmińsko-mazurskie pojawia się coraz częściej wśród destynacji wybieranych przez turystów. W 2018 znalazło się na ósmym miejscu w krajuLiczba zapytań o nocleg na Warmii i Mazurach przekroczyła w 2018 roku 100 tysięcy, jest to największy wzrost w kraju w porównaniu do roku 2017 – aż 67 % więcej zapytań wysłanych przez turystów do właścicieli obiektów z tego województwa. 

Skomentuj (2 komentarze)
Prokuratura Ełk

Kilka dni temu na stronie wirtualnyElk.pl opublikowano informacje zawierające fakty nadesłania do wirtualnyego Ełku e-maila, z którego wynikało jakoby ełccy prokuratorzy i nie tylko, zostali oskarżeni o udział w zorganizowanej grupie przestęmpczej. Publikacja nosi tytuł :

Skomentuj (10 komentarzy)
Stanowisko wirtualny Ełk

W nawiązaniu do pisma ''sprostowania'' jakie wpłynęło dnia 28.01.2019 na skrzynkę pocztową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Prokuratury Rejonowej w Ełku) w związku z publikacją zatytułowaną ''Prokurator Rejonowy i Prokurator Prokuratury Rejonowej w Ełku pozwani przez doktoranta prawa?'' Administrator wirtualnyElk.pl oświadcza, że dokonano starannej i możliwej weryfikacji autora informacji, przed przygotowaniem przedmiotowej publikacji.

Skomentuj (1 Comment)
Rail Baltica

Wójt Gminy Ełk Tomek Osewski 31 stycznia 2019 r. wziął udział w spotkaniu w Ełku na temat linii kolejowej Rail Baltica, będącej elementem transeuropejskiego korytarza transportowego. Przypomnijmy, że Rail Baltica ma połączyć normalnym torem Warszawę, Kowno, Rygę, Tallinn i Helsinki. Planowana Rail Baltica w Polsce to 374 km trasy kolejowej[, a pociągi będą mogły jeździć z prędkością 160 km/h.a na niektórych odcinkach nawet 200 km/h.

Tag artykułu: ,
Skomentuj (0 komentarzy)

Lokalne informacje wideo

Ełk to kolejne miasto na trasie podróży Tomasza Bednarka. Pierwszy zamek w tym miejscu budował późniejszy wielki...

Kategoria: Ełk

Nie ma mowy o wyburzeniu starej hali bokserskiej przy ulicy Armii Krajowej w Ełku. Legendarnemu miejscu miasto chce...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Nadchodzące wydarzenia

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełk wydarzenia, wiadomości, informacje, fakty