Polityka Prywatności

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

§ I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Serwis www.wirtualnyelk.pl prowadzony jest w ramach prowadzonej działalności goospodarczej na terenie Królestwa Norwegii i podlega jurysdykcji prawnej Królestwa Norwegii. Wydawcą jest podmiot TOMEK - POMOC POLAKOM W NORWEGII - ZYSKOWSKI org. nr. 926 701 576 Rypeveien 73B Lierskogen 3420,  Norwegia. Serwis nie udostępnia nikomu danych o naszych użytkownikach. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.. Informacje zebrane przez serwer www w formie logów (adres ip, odwiedzona podstrona, itp.) są zbierane wyłącznie w celach statystycznych i informacyjnych i są przechowywane na serwerach firmy H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 PLN w pełni wpłacony, z którą wydawca posiada stosowne umowy.

§ II BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Serwis www.wirtualnyelk.pl w miare możliwości zapewnia bezpieczeństwo techniczne i organizacyjne, aby zarządzane przez nas dane osobowe, chronione były przed przypadkowymi lub zamierzonymi manipulacjami, stratami, zniszczeniami lub dostępem do nich przez osoby nieupoważnione (niezarejestrowane, niezalogowane). Podjęte przez nas środki bezpieczeństwa będą (stosownie do postępu technologicznego) usprawniane na bieżąco.  Przesyłanie danych do serwera odbywa się za pomocą zabezpieczonych certyfikatem SSL protokołów.

§ III INFORMACJE PRAWNE

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, iż przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia, a także inne prawa w zakresie kontroli przetwarzania danych, uzyskiwania informacji o swoich prawach w zakresie ochrony danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualniania, sprostowania danych, czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych, usunięcia danych ze zbioru. Jednocześnie informujemy, że serwis www.wirtualnyelk.pl ma prawo do usunięcia Twoich danych osobowych w rozumieniu wyżej wspomnianego Rozporządzenia bez Twojej zgody i podana przyczyny. Na żądanie serwis www.wirtualnyelk.pl poinformuje Państwa elektronicznie, stosownie do obowiązującego prawa, czy i jakie dane osobowe Państwa są u nas zgromadzone.

Panel użytkownika

Wirtualny Ełk

Portal informacyjny miasta Ełk

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt