REKLAMA Miasto Ełkreklama ełk

Reklama w internecie pozwala na dotarcie do szerszej publiczności, ma dużo większy zasięg i to w skali globalnej, dzięki czemu twoje wysiłki związane z promocją w internecie trafiają do większej liczby użytkowników, a co za tym idzie osiągasz lepsze wyniki prowadzonych kampanii reklamowych. Kolejną zaletą reklamy w sieci jest znacznie bardziej przystępna cena w porównaniu z kosztami reklam tradycyjnych. W Internecie można reklamować się z dużo mniejszymi nakładami finansowymi, a do tego trafiając do szerszego grona odbiorców o zróżnicowanym położeniu geograficznym.

W miejskim serwisie internetowym wirtualnyElk.pl masz możliwość zamieszczenia reklamy w formie:

- baner reklamowy

Cena banera reklamowego 500 pln brutto rok ( wielkość i lokalizacja banera do ustalenia z redakcją, baner dostarczany przez zlecającego )

- artykuł sponsorowany

Cena za artykuł sponsorowany 25 pln brutto (nadesłany artykuł sponsorowany obublikowany zostanie dodatkowo na dwóch profilach facebook - Redaktora i wirtualnyElk.pl.  Artykuł musi nawiązywać do miasta Ełk.

Podmiot odpoweidzialny z siedzibą w norwegii, faktura norweska. O tym jak zaksięgować fakture z Norwegii dowiesz się od księgowego lub dzwoniąc na infolinię dowolnego Urzędu Skarbowego w Polsce.