Ełk na sygnale

Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Policja w Ełku
Policja w Ełku

Pijany wiózł poszukiwanego

Po zgłoszeniu od innego kierowcy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego oplem. 26-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, choć próbował przekonać policjantów, że jest tylko zmęczony.

Natomiast 20-letni pasażer pojazdu był osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności i trafił do aresztu.
Do policjantów wpłynęła informacja od zaniepokojonego kierowcy, że jadący przed nim pojazd niebezpiecznie porusza się po trasie Ełk-Nowa Wieś Ełcka. Jego sposób jazdy wzbudził podejrzenia zgłaszającego, ponieważ opel zjeżdżał na pobocze i na przeciwległy pas ruchu oraz nienaturalnie zwalniał i przyspieszał. Do zdarzenia doszło w nocy z 29.02/01.03.2020r. Każdy sygnał o takim charakterze jest przez policjantów sprawdzany, więc i tym razem funkcjonariusze zatrzymali do kontroli wskazany przez zgłaszającego pojazd. Kierowca opla twierdził, że nie jest pijany tylko zmęczony po pracy. Jednak badanie stanu trzeźwości nie potwierdziło tej wypowiedzi. 26-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci ustalili także, że 20-letni pasażer jest osobą poszukiwaną. Mężczyzna uchylał się od odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące za wcześniej popełnione czyny.
Natomiast nietrzeźwemu kierowcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy i konsekwencje finansowe.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

EŁK NA SYGNALE

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt