Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Funkcjonariusz drogówki
Funkcjonariusz drogówki

Funkcjonariusze ełckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 22-letniemu kierowcy

Mężczyzna w Ełku na ulicy Przemysłowej jechał z prędkością 132 km/h. W efekcie za to, że nie zastosował się do obowiązujących przepisów otrzymał mandat w wysokości 500 zł oraz stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Wczoraj policjanci ełckiej drogówki dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym kontrolowali m.in. prędkość z jaką poruszają się kierujący. Po godzinie 20:00 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Opel Vectra. Za kierownicą siedział 22-letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna jechał z prędkością 132 km/h przy ograniczeniu prędkości do 70 km/h, jaka obowiązuje na ulicy Przemysłowej w Ełku. 22-latek tego dnia stracił na trzy miesiące prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie dodatkowo został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi.

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Panel użytkownika

Ełk na sygnale

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt