Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Funkcjonariusz drogówki
Funkcjonariusz drogówki

Funkcjonariusze ełckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 22-letniemu kierowcy

Mężczyzna w Ełku na ulicy Przemysłowej jechał z prędkością 132 km/h. W efekcie za to, że nie zastosował się do obowiązujących przepisów otrzymał mandat w wysokości 500 zł oraz stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Policja w Ełku
Policja w Ełku

Pijany wiózł poszukiwanego

Po zgłoszeniu od innego kierowcy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego oplem. 26-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, choć próbował przekonać policjantów, że jest tylko zmęczony.

Znalezione spawarki w Ełku
Znalezione spawarki w Ełku

Poszukujemy właściciela spawarek

Dnia 02 lutego br. przy ul. Kolonia w Ełku zostały znalezione dwie spawarki. Jeżeli ktoś rozpoznaje ten sprzęt prosimy o kontakt z policjantami.

Komenda Miejska Policji w Ełku
Komenda Miejska Policji w Ełku

Cofnięte liczniki. Policjanci ujawniają nieprawidłowości

Od początku roku podczas każdej kontroli drogowej policjanci sprawdzają aktualny stan licznika i porównują go z danymi wprowadzonymi do systemu przez diagnostów wykonujących okresowe badania techniczne. Aż 3 pojazdy z cofniętymi licznikami zatrzymali policjanci z Ełku podczas minionego weekendu. Najwięcej, bo ponad 143 tys. kilometrów, ubyło w volkswagenie. Za zmiany we wskazaniach drogomierza grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Alkomat policyjny

Policjant w czasie wolnym zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Policjant z Ełku w czasie wolnym od służby uniemożliwił pijanemu kierowcy dalszą jazdę. Niepokój funkcjonariusza wzbudził dziwny sposób poruszania się kierującego po drodze. Wezwany patrol potwierdził przypuszczenia czujnego policjanta – kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Panel użytkownika

Ełk na sygnale

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt