Ełk na sygnale

Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Komenda Powiatowej Policji w Ełku
Komenda Powiatowej Policji w Ełku

Ukradła w sklepie pieniądze innego klienta

53-latka z Ełku podczas zakupów ukradła pieniądze, które inny klient przypadkiem zostawił na taśmie przy kasie. Mimo że kobieta miała maseczkę na twarzy, policjanci ustalili, kim jest, dotarli do niej i przedstawili zarzut kradzieży.

Komenda Policji w Ełku
Komenda Policji w Ełku

Kolejne interwencje związane z nieużywaniem maseczek

Policjanci z Ełku każdego dnia sprawdzają i kontrolują, czy mieszkańcy zakrywają nos i usta maseczkami. Niestety wciąż jest wiele osób, które łamią obowiązujące przepisy. Tylko wczoraj (06.04.2021r.) policjanci ujawnili blisko 60 takich osób. Tłumaczenia są różne – konieczność zapalenia papierosa, niezgadzanie się z przepisami czy zapominalstwo.

Policja w Ełku
Policja w Ełku

Pijany wiózł poszukiwanego

Po zgłoszeniu od innego kierowcy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego oplem. 26-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, choć próbował przekonać policjantów, że jest tylko zmęczony.

Funkcjonariusz drogówki
Funkcjonariusz drogówki

Funkcjonariusze ełckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 22-letniemu kierowcy

Mężczyzna w Ełku na ulicy Przemysłowej jechał z prędkością 132 km/h. W efekcie za to, że nie zastosował się do obowiązujących przepisów otrzymał mandat w wysokości 500 zł oraz stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Znalezione spawarki w Ełku
Znalezione spawarki w Ełku

Poszukujemy właściciela spawarek

Dnia 02 lutego br. przy ul. Kolonia w Ełku zostały znalezione dwie spawarki. Jeżeli ktoś rozpoznaje ten sprzęt prosimy o kontakt z policjantami.

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

EŁK NA SYGNALE

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt