Ełk na sygnale

Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

uszkodzony samochód
uszkodzony samochód

Kompletnie pijany kierowca uderzył w zaparkowany samochód

Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie 38-latek, który podczas jazdy uderzył w zaparkowany samochód. Mężczyzna jechał sam, nie potrzebował pomocy medycznej. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 14.11.2019r. po godzinie 20.00 w Ełku. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem panda podczas jazdy uderzył w zaparkowany samochód uszkadzając go. Mężczyzna był tak pijany, że miał trudności z poruszaniem się. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 38-latek jechał sam, nie potrzebował pomocy medycznej. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a jego przekazali pod opiekę rodzinie.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz świadczenie pieniężne.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

EŁK NA SYGNALE

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt