Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Komenda Powiatowa Policji w Ełku
Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Zniszczone przystanki autobusowe - Policja poszukuje świadków

Policjanci wyjaśniają okoliczności zniszczenia przystanków autobusowych na ul. Przemysłowej w Ełku. Wybite zostały szyby w dwóch wiatach. Poszukujemy świadków tego zdarzenia. Pomoc mieszkańców może przyczynić się do szybszego ustalenia sprawcy bezmyślnej dewastacji przestrzeni publicznej.

18.11.2019r. w godzinach porannych policjanci zostali poinformowani o wybitych szybach na przystankach komunikacji miejskiej. Zniszczeniu uległy trzy szyby w dwóch wiatach przystankowych przy ul. Przemysłowej. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Zbieramy informacje, które mogą przyczynić się do jak najszybszego ustalenia sprawcy tego czynu. Dlatego zwracamy się o pomoc do mieszkańców. Każda informacja w tej sprawie może okazać się istotna. Zapewniamy anonimowość.

Niszczenie mienia służącego wszystkim mieszkańcom jest wyjątkowo bulwersujące. Pomoc i zaangażowanie świadków w reagowaniu na takie akty wandalizmu mogą znacznie pomóc zatrzymać osobę, która demoluje nasze miasto.

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Panel użytkownika

Ełk na sygnale

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt