Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Płatne parkingi w centrum Ełku
Płatne parkingi w centrum Ełku

Płatne parkingi w centrum Ełku

Miasto Ełk ma w planach na rok 2019 totalną przebudowę ulic w centrum, między innymi ulicy Wojska Polskiego. Inwestycja ta pochłonie miliony a jak już wiemy miasto w roku 2019 przewiduje 25 milionowy deficyt.

Zgodnie z uchwałą, ten ponad 25 milionowy deficyt budżetowy na rok 2019 ma być pokryty z emisji obligacji komunalnych

Istnieje zatem uzasadniona obawa, że podczas prac projektowych na przebudowę głownej ulicy miasta Wojska Polskiego, zostanie uwzględniona i może nawet zaprojektowana infrastruktura pod instalacje obsługujące automaty tzw. parkometry. Jest to logiczne. Jeśli miasto zamierza wydać miliony na przebudowę musi uwzględnić odpowiednie miejsca parkingowe oraz infrastrukturę z której w niedalekiej przyszłości zamierza skorzystać.

Przypomnijmy, że rozmowy o utworzeniu płatnych stref parkowania w Ełku, w kuluarach urzędu miasta Ełk co jakiś czas się przewalają. Pisał o tym radny Robert Klimowicz w jednym ze swych artykułów z 2011 roku. 

http://klimowicz.elk.pl/strefa-platnego-parkowania/

 Czy przebudowa ulicy wojska polskiego będzie początkiem wprowadzenia w Ełku parkomatów ? Czas pokaże.

A Wy osobiście co o wprowadzeniu płatnej strefy parkowania w Ełku myślicie?


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt