Dyplom Powiatowego Urzędu Pracy w Ełku

Nagrody, dyplomy, statuetki dla Powiatowego Urzędu Pracy w Ełku

W tym roku obchodzimy 100-lecie Publicznych Służb Zatrudnienia.

Oficjalne obchody zainicjowane zostały konferencją na Stadionie Narodowym. W spotkaniu Powiatowy Urząd Pracy w Ełku reprezentowała Zastępca Dyrektora Agnieszka Wenda, która odebrała od Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej dyplom uznania za rzetelną pracę oraz kreowanie wysokich standardów usług rynku pracy.

Kontynuacją obchodów na szczeblu województwa było spotkanie zorganizowane w Olsztynie, podczas którego Sławomir Sadowski, Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski, wręczył pracownikom urzędów pracy medale za długoletnią służbę. Natomiast Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin wyróżniającym się urzędom pracy przekazał statuetki oraz nagrody i dyplomy dla wyróżniających się pracowników.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies