Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Wyłączona sygnalizacja świetlna - komunikat
Wyłączona sygnalizacja świetlna - komunikat

Wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Wojska Polskiego

Od dzisiaj (8 września) rozpoczęły się prace modernizacyjne i została wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wojska Polskiego. Zakończenie prac zaplanowano na 14 września 2020 r.

Dzisiaj (8 września) rozpoczęły się prace modernizacyjne i została wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wojska Polskiego. Wprowadzone jest również ograniczenie prędkości.

Zakres prac obejmuje czasowe wyłączenie sygnalizacji świetlnej, co powoduje czasowe utrudnienia w ruchu (szczególnie przy wyjeździe z ul. Kościuszki w lewą stronę).

W celu upłynnienia ruchu sugerowane jest korzystanie z alternatywnych dojazdów do ul. Wojska Polskiego przez ul. Armii Krajowej lub Mickiewicza.

Zakończenie prac zaplanowano na 14 września 2020 r.

Uwaga! Możliwe są zmiany w harmonogramie prac, o czym kierowcy i mieszkańcy będą informowani na bieżąco.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy. Kierowców prosimy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, w szczególności o zwracanie uwagi na ustawione oznakowanie pionowe i poziome oraz polecenia kierujących ruchem. Zachęcamy także do korzystania z alternatywnych dojazdów.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt