Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

źródło: Radio5
źródło: Radio5

''Wojciech Kossakowski już drugi raz nie stawił się przed Sądem''

Kolejna rozprawa przed ełckim sądem bez wyroku. Chodzi o zamieszki, które wybuchły w centrum Ełku 1 stycznia 2017 roku po zabójstwie mężczyzny pod barem z kebabem.

Wczoraj (21.08.18) mieli zostać przesłuchani kolejni świadkowie. Wśród nich poseł Wojciech Kossakowski. Parlamentarzysta już drugi raz nie stawił się przed obliczem Temidy ze względu na swoje obowiązki służbowe. W efekcie zeznawał tylko jeden świadek. Sąd ma uznać, czy czynny udział w zamieszkach brał udział Tomasz B., radny powiatu ełckiego. Na wczorajszej rozprawie (21.08.18) sąd zdecydował, że jeden ze świadków zostanie przesłuchany w Olsztynie, czyli miejscu zamieszkania, w ramach tak zwanej pomocy prawnej. Kolejna rozprawa przed ełckim sądem 25 września. Kiedy można spodziewać się wyroku w tej sprawie? Zdaniem prokurator Ewy Orzechowskiej ? jeszcze jesienią tego roku.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt