Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Mercedes sam jedzie i stacza się do jeziora
Mercedes sam jedzie i stacza się do jeziora

Tym wideo powinna zając się prokuratura - mercedes wpadł do jeziora

W dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych portal Ełk Dla Was Info oupiblikował materiał video, w którym mercedes stacza się ulicą Cichą do jeziora ełckiego potrącając niby matkę z dzieckiem, które trafiły do szpitala z obrażeniami ciała.

 

Zadziwiające jest samo nagranie ponieważ, obejmuje scene kiedy to mercedes stacza się z góry, a w tle słychać śmiech nagrywającego, tak jakby wiedział co nastąpi - tak jakby był świadomy tego co się dzieje i co się stanie... Staczający się mercedes, uderzył z impetem w ławkę na której siedziała matka z dzieckiem - podobno oboje trafili do szpitala z obrażeniami ciała a mercedes wylądował w jeziorze ełckim.

Materiał ten opublikował sewis ''Ełk dla Was Info'' pisząc, że otrzymał ten materiał od użytkownika.

Czy zatem uzasadnione jest przypuszczenie, że incydent ten został w jakimś stopniu zainscenizowany przez sam portal ''Ełk Dla Was Info'' po to by pozyskać odwiedzalność strony, która to przełoży się na zysk w postaci emisji reklamy w portalu?

W Naszej opinii jest to bardzo prawdopodobne w dzisiejszym świecie. Taki mamy świat. 

Na to pytanie powinna odpowiedzieć prokuratura i Sąd, ponieważ ewidentnie widać na wideo, że nagryajacy uwieczniający sceny grozy, śmieje się, a serwis ''Ełk Dla Was Info'' w swojej publikacji opisuje dodatkowo zdjęcie jako ''Mercedes mocna fura'' - czyli poniekąd reklamuje marke Mercedes jako ''mocną furę''. 

mercedes mocna fura oszustwo czy nie

*zdjęcie z portalu Ełk Dla Was Info

Czy zatem uzasadnione jest pytanie do portalu Ełk Dla Was Info - czy wzieli pieniądze za reklame Meredesa jako ''mocnej fury'' i zlecili przeprowadzenie tej skrajnie niebezpiecznej akcji, by móc napisać na łamach portalu, że Mercedes jest mocną furą?  Na zdrowy rozsądek takie dywagacje nasuwają się na myśl... 

A Wy jak myślicie, co było przyczyną zjechania starego mercedesa do jeziora?

Zanim odpowiecie, wiedzcie, że nieprzychylne komentarze są usuwane.

elk dla was info usuwa komentarze

 

 


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt