Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Straż Pożarna rozwozi ulotki zachęcające do szczepień przeciwko COVID

W dniu dzisiejszym 17.03.21 jednostki Straży Pożarnej OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka z polecenia gminy EŁK i KG PSP, rozpoczęli rozwożenie ulotek COVID-19 dotyczące szczepień. Dzisiaj zostały rozwiezione do miejscowości Zdunki, Bobry, Borki, Śniepie, Niekrase, Ciernie, Bajtkowo, Suczki i Suczki-kolonia. Z informacji jakie uzyskałem telefonicznie w Urzędzie Gminy jasno wynika, że OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka wyraziła zgodę na udział w tych czynnościach.

Ulotki zostały dostarczone z polecenia Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, który jest reprezentantem rządu RP. Przypomnieć warto tutaj, że są Posłowie Rzeczypospolitej Polskiej, którzy twierdzą i powtarzają to w mediach, że w Polsce rządzi obecnie zorganizowana grupa przestępcza. Takim Posłem jest na przykład Grzegorz Braun, a jego wypowiedzi na ten temat można zobaczyć w zabezpieczonych materiałach wideo na profilu facebook Redaktora WirtualnyElk.pl.

Warto też pamiętać o tym, że kilkanaście dni temu Wojewoda Warmińsko-Mazurski wysłał do Ełku przeterminowane maseczki. Pisałem o tym w publikacji pt. Wojewoda warmińsko-mazurski wysłał do Ełku przeterminowane maseczki . Zbadanie tej sprawy Prokuratura Rejonowa w Ełku zleciła PKP w Ełku. A wszystko to w związku z zawiadomieniem i uzasadnieniem o możliwości sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia mieszkańców, jakie przesłałem prokuraturze.

OSP KSRG Nowa wieś ełcka na swoim profilu facebook publikuje zdjęcia z omawianej akcji. Na zdjęciach tych widzimy jak osoba ubrana w mundur strażaka wrzuca do skrzynek pocztowych nie zamówioną przez mieszkańców korespondencję.

roznoszenie niezamawianej korespondencji

niezamawiana korespondencia

Były też zdarzenia, gdzie bez poszanowania zasad i wytycznych przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych, czyli bez zachowania dystansu, bez rękawiczek, bez maseczki - takie ulotki były wręczane przez osobę ubraną w mundur strażaka, bezpośrednio do rąk mieszkańców.

potencjalna transmisja chorob zakaznych gmina elk

gmina elk potencjalna transmisja koronawirusa

 

Ze względu na bardzo ważny interes społeczny, wykonałem telefon do Urzędu Gminy w Ełku w sprawie. Dowiedziałem się, że ulotki dostarczył i polecił rozdać Wojewoda w porozumieniu z Komendą Główną PSP, gdzie podległe jej jednostki straży pożarnej wyraziły uprzednio zgodę, na udział w czynnościach. 

Zapytałem również o cel tej ''propagandy'' i prania mózgów mieszkańców. W odpowiedzi usłyszałem, że wielu z nich nie ma możliwości dotrzeć do informacji o szczepieniach. Na moje pytanie, dlaczego ''pierze się mieszkańcom umysły w ten sposób'', dlaczego nie informuje się mieszkańców, że szczepionki w wielu krajach są wstrzymane, powodują skutki uboczne w postaci zgonów, licznych powikłań, pracownik UG w Ełku nie potrafił odpowiedzieć. Nie był też uprawniony do udzielenia takiej odpowiedzi. Wnioski wyciągnijcie Państwo sami, gdyż każdy z nas ma mózg i powinien go używać.

Prezentowane zdjęcia zaczerpnięto z publicznego profilu OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka.

Straż pożarna ma duże zaufanie w śród społeczeństwa to najprawdopodobniej dlatego wynajeto ta organizacje, aby jak najwięcej ludzi zgodziło się na wstrzyknięcie sobie preparatu. Za roznoszenie tych ulotek Stażacy są bardzo dobrze opłacani.

Niniejsza publikacja ma na celu ostrzec mieszkańców przed potencjalną metodą transmisji chorób zakaźnych na terenie naszej Gminy i Miasta. W trosce o życie i zdrowie mieszkańców. Warto jest informację udostępnić i przemyśleć gruntownie potrzebę szczepień / udziału w światowym eksperymencie. 


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt