Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Prokuratura Rejonowa w Ełku
Prokuratura Rejonowa w Ełku

Sprawa karna w związku z wydarzeniami w których zamieszani są Strażnicy Miejscy

W dniu 05.03.21 Prokuratura Rejonowa w Ełku wszczęła postępowanie karne w bulwersującej sprawie w której zamieszani są funkcjonariusze Straży Miejskiej, o której pisano w publikacji pt. ''Gaz, obezwładnienie, kajdanki za brak maseczki w Ełku''.

O finale zakończenia sprawy postaramy się dowiedzieć i poinformować społeczeństwo, pomimo iż w dniu dzisiejszym Pan prokurator Prokuratury Rejonowej w Ełku w piśmie skierowanym drogą email na adres redakcji, stwierdził, że pismo, które redaktor wirtualnyElk.pl skierował do Prokuratury w dniu 07.03.21 o tytule '' zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa'' nie jest podstawą w oparciu o którą wszczęto śledztwo, tym samym Redaktor wirtualnyElk.pl nie ma żadnych praw strony, ani praw właściwych zawiadamiającemu i nie będzie z urzędu informowany o terminie i sposobie zakończenia postępowania. Mimo wszystko do sprawy wrócimy.

 


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt