Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

zdjęcie pochodzi ze Starostwa Powiatowego w Ełku
zdjęcie pochodzi ze Starostwa Powiatowego w Ełku

Powiat Ełcki pozyskał ponad 6,5 miliona na modernizację dwóch dróg powiatowych

Powiat Ełcki pozyskał ponad 6,5 miliona złotych na modernizację dwóch dróg powiatowych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Samorząd powiatu ełckiego otrzymał wsparcie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na przebudowę dwóch dróg powiatowych: nr 1925N Szarejki - Nowa Wieś Ełcka oraz nr 1864N Szarejki - Ełk. Pierwsza z dróg modernizowana będzie na odcinku prawie trzech kilometrów, natomiast druga przebudowana zostanie na długości czterech kilometrów, w formule ,,zaprojektuj i buduj”.

Obecnie trwają procedury przetargowe i przygotowania do podpisania umów z wykonawcami robót. Zakończenie robót na odcinku Szarejki - Nowa Wieś Ełcka zaplanowano na wrzesień bieżącego roku, natomiast na odcinku Szarejki - Ełk na wrzesień 2022 roku.

Wartość dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wynosi 65% wartości zadań, pozostałe środki to wkład własny z budżetu powiatu ełckiego oraz gminy Ełk.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt