Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Nasadzenia drzew w Ełku
Nasadzenia drzew w Ełku

Nasadzenia drzew w Parku Solidarności

To już kolejny dzień akcji nasadzeń drzew w naszym mieście. Nowe sadzonki (tym razem w Parku Solidarności) sadziły wraz z prezydentem Ełku dzieci z Miejskiego Przedszkola Światełko i ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku. Łącznie w naszym mieście zostanie posadzonych 300 dużych sadzonek.


Dziś 22 października odbyły się kolejne jesienne nasadzenia drzew. W Parku Solidarności nowe sadzonki drzew posadził prezydent Tomasz Andrukiewicz, któremu towarzyszyły dzieci z Miejskiego Przedszkola Światełko oraz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku. Dzięki tej akcji w Parku Solidarności znalazło się 14 nowych drzew. Wśród sadzonek znalazły się m.in. kasztanowiec czerwony, lipa srebrzysta oraz surmia bignoniowa.

Kolejne nasadzenia odbędą się w czwartek na nowej plaży miejskiej na osiedlu jeziorna.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt