Artykuły nadesłane

uslugi elektryczne elk

Gala Boksu Zawodowego w Ełku

Sobotnia gala bokserska w Ełku świeciła pustkami

W minioną sobotę 06.05.2017 w Ełlku w Hali MOSiR odbyła się Gala Boksu Zawodowego. Fani pięściarstwa mogli zobaczyć potyczki z udziałem młodych i ambitnych Polaków. Zaprezentowali się Adrian Domalewski z Suwałk, który podczas lutowego debiutu wygrał swoją walkę w niecałe pół minuty.

Z kolei w debiucie Kuba Dobrzyński z Legia Fight Club walczył z Krystianem Huczko. Gala była transmitowana przez Polsat Sport Fighting HD. Jednak ełczanie nie wykazali się specjalnym zainteresowaniem tym wydarzeniem sportowym. Przyszła znikoma ilość fanów tego sportu.

Jest to sygnał dla organizatorów podobnych widowisk sportowych, aby w przyszłośći 5 razy się zastanowić zanim zaplanuje się podobne wydarzenie w Ełku. Wiele wydarzeń sportowych o randze ogólnopolskiej odbyło się w Ełku tylko raz, góra dwa razy, po czym organizatorzy po doświadczeniach z Ełku ze stratami finansowymi zmieniali lokalizacje ogranizowanych wydowisc sportowych.

 

Ełczanie, co jest? czyżby nie pasowały Wam sporty walki?

 

znikoma publicznosc podczas gali

Comments powered by CComment

Kalendarz imprez Ełk

Wideo informacje

Kategoria: Imprezy, wydarzenia

WIADOMOŚCI MIEJSKIE

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

18°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 17 Jul 2018

    Scattered Thunderstorms 23°C 17°C

  • 18 Jul 2018

    Thunderstorms 27°C 18°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK