Miasto Ełk

reklama Elk

Włamywacz

Włamywacz ustalony i zatrzymany - jest nim 27-latek z gminy Ełk

Policjanci ustalili i zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Ełku, który kilka dni temu włamał się do dwóch domów pod Ełkiem. Z jednego z nich ukradł laptopa, ekspres do kawy, grilla elektrycznego, a nawet walizkę z kompletem noży i pięć butelek wina. Teraz odpowie odpowie w warunkach tzw. „recydwy”. Może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

Kilka dni temu policjanci zostali poinformowani o włamaniach do dwóch domów w jednej z miejscowości pod Ełkiem. Z jednego z nich sprawca ukradł laptopa, ekspres do kawy, grilla elektrycznego, a nawet walizkę z kompletem noży i pięć butelek wina. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 2.000 zł. W drugim budynku sprawca wyłamał okiennice, wszedł do środka, jednak zrezygnował z kradzieży, gdyż nie znalazł niczego co mógłby później sprzedać lub wykorzystać dla swoich potrzeb.Policjanci natychmiast podjęli działania mające na celu i zatrzymanie sprawcy. Ustalili, że czynów tych dopuścił 27-letni mieszkaniec gminy Ełk. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli puste butelki po skradzionym alkoholu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów.

Teraz 27-latek odpowie za dokonanie i usiłowanie kradzieży z włamaniem. Okazało się, że był już wcześniej karany za przestępstwa podobne, dlatego odpowie w warunkach tzw. „recydwy”. Może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 15. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec 27-latka trzymiesięczny areszt.

Tag artykułu: , ,

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Lokalne informacje wideo

55 tysięcy złotych - to suma, jaką zadłużeni najemcy lokali komunalnych w Ełku odpracowali tylko w pierwszej połowie...

Category: Wiadomości lokalne

Udała się niespodzianka nawiązująca do 20-lecia wizyty papieża w Ełku. Tuż obok placu Jana Pawła II powstaje duży...

Category: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.