Miasto Ełk

reklama Elk

Włamywacz

Włamywacz ustalony i zatrzymany - jest nim 27-latek z gminy Ełk

Policjanci ustalili i zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Ełku, który kilka dni temu włamał się do dwóch domów pod Ełkiem. Z jednego z nich ukradł laptopa, ekspres do kawy, grilla elektrycznego, a nawet walizkę z kompletem noży i pięć butelek wina. Teraz odpowie odpowie w warunkach tzw. „recydwy”. Może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

Kilka dni temu policjanci zostali poinformowani o włamaniach do dwóch domów w jednej z miejscowości pod Ełkiem. Z jednego z nich sprawca ukradł laptopa, ekspres do kawy, grilla elektrycznego, a nawet walizkę z kompletem noży i pięć butelek wina. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 2.000 zł. W drugim budynku sprawca wyłamał okiennice, wszedł do środka, jednak zrezygnował z kradzieży, gdyż nie znalazł niczego co mógłby później sprzedać lub wykorzystać dla swoich potrzeb.Policjanci natychmiast podjęli działania mające na celu i zatrzymanie sprawcy. Ustalili, że czynów tych dopuścił 27-letni mieszkaniec gminy Ełk. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli puste butelki po skradzionym alkoholu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów.

Teraz 27-latek odpowie za dokonanie i usiłowanie kradzieży z włamaniem. Okazało się, że był już wcześniej karany za przestępstwa podobne, dlatego odpowie w warunkach tzw. „recydwy”. Może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 15. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec 27-latka trzymiesięczny areszt.

Tag artykułu: , ,

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Lokalne informacje wideo

Kategoria: Wiadomości lokalne

E-ławka stanęła (07.05) obok placu zabaw przy ul. Nadjeziornej w Ełku. Ławka wyposażona jest w panele słoneczne. Co...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

  • oko Avatar
  • Jaki samochód z salonu?
  • Masz racje lepiej poczekaj na Mazdę 3 w wersji sedan bo ta w wersji kombi i hatchback jest po...
  • oko Avatar
  • bransoletka
  • to jakaś marna prowokacja. Albo posty marketingowca który przygotowuje podwaliny, żeby zaraz...
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

 • 03 Jan 2019

  Mostly Cloudy -2°C -4°C

 • 04 Jan 2019

  Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.