Ełk na sygnale

Ełk na sygnale

Dzięki reakcji mieszkańca Ełku z ruchu wyeliminowano nietrzeźwego kierującego

Dzięki czujności mieszkańca Ełku z ruchu wyeliminowano nietrzeźwego kierowcę.

Mężczyzna widząc, że kierujący toyotą yaris porusza się zygzakiem, a w pewnym momencie jechał nawet pod prąd, zawiadomił o tym oficera dyżurnego ełckiej komendy. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Dzięki czujności mieszkańca Ełku z ruchu wyeliminowano nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna widząc, że kierujący toyotą yaris porusza się zygzakiem, a w pewnym momencie wjechał nawet pod prąd, zawiadomił o tym oficera dyżurnego ełckiej komendy. Później jeszcze na parkingu pilnował kierowcy do czasu przyjazdu patrolu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 56-letniego kierowcy toyoty wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Teraz nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy na okres co najmniej 3 lat oraz świadczenie pieniężne w wysokości co najmniej 5.000 zł.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.