Miasto Ełk

reklama Elk

Policja Ełk

Zabrali dziecku telefon. Zostali zatrzymani

Policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Ełku i jego rok młodszego kolegę, którzy zaczepili 13-letniego chłopca. Nastolatkowie grożąc pokrzywdzonemu pobiciem zmusili go do oddania im swojego telefonu. Obaj odpowiedzą za wymuszenie rozbójnicze.

Kilka dni temu ełccy policjanci zostali poinformowani, że w Ełku na ulicy Warszawskiej dwóch nastolatków zaczepiło i zabrało telefon komórkowy 13-letniemu chłopcu. Policjanci natychmiast podjęli czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców, a także odzyskanie skradzionego telefonu.

Wczoraj (22.01.2019r) kryminalni zatrzymali 17-letniego mieszkańca Ełku i jego o rok młodszego kolegę. Odzyskali również skradziony telefon. Policjanci ustalili, że nastolatkowie zaczepili 13-letniego chłopca, przycisnęli go do ściany i grożąc pobiciem kazali oddać mu telefon. Przerażony chłopiec w obawie o swoje bezpieczeństwo dał im swoją komórkę. Wówczas sprawcy zabierając ją uciekli.

17-latek już usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za ten czyn prawo przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10. 16-latek natomiast za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Lokalne informacje wideo

55 tysięcy złotych - to suma, jaką zadłużeni najemcy lokali komunalnych w Ełku odpracowali tylko w pierwszej połowie...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Udała się niespodzianka nawiązująca do 20-lecia wizyty papieża w Ełku. Tuż obok placu Jana Pawła II powstaje duży...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.