Ełk na sygnale

Areszt Policyjny

Dzięki reakcji mieszkańca Ełku z ruchu wyeliminowano nietrzeźwego kierującego

Dzięki czujności i natychmiastowej reakcji mieszkańca Ełku z ruchu wyeliminowano nietrzeźwego kierowcę Mężczyzna mając podejrzenia, że kierujący audi jest pod wpływem alkoholu, bez wahania wyjął mu kluczyki ze stacyjki i w ten sposób udaremnił dalszą jazdę.

Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Dzięki czujności i natychmiastowej reakcji mieszkańca Ełku, z ruchu wyeliminowano nietrzeźwego kierowcę. Do obywatelskiego zatrzymania doszło w piątek tuż przed godziną 15:00 w Ełku. Mężczyzna zauważył, że kierujący audi, który podjechał do niego, żeby zapytać o dojazd do warsztatu samochodowego, jest najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Chcąc udaremnić mu dalszą jazdę bez wahania wyjął mu kluczyki ze stacyjki, a następnie poprosił inne osoby o wezwanie Policji. Później jeszcze pilnował kierowcy do czasu przyjazdu patrolu. Policjanci, poddali 23-letniego kierowcę audi badaniu alkotestem. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy na okres co najmniej 3 lat oraz świadczenie pieniężne w wysokości co najmniej 5.000 zł.

Policjanci dziękują wszystkim, którzy reagują na niepokojące sytuacje. Nawet anonimowa informacja przekazana na numer alarmowy często przyczynia się do zatrzymania sprawców przestępstw.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.