Ełk - na sygnale

uslugi elektryczne elk

75 gramów naturalnej marihuany

75 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca Ełku

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Ełku, który w mieszkaniu posiadał narkotyki. Mężczyzna w szafce pod zlewem miał schowane 75 gramów marihuany. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Ełccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 26-letni mieszkaniec Ełku w swoim mieszkaniu może mieć narkotyki. Zapukali więc do jego drzwi. Ich przypuszczenia potwierdziły się, w szafce kuchennej pod zlewem mężczyzna miał schowaną marihuanę. 26-latek w rozmowie z policjantami przyznał, że ma marihuanę, bo czasem lubi sobie zapalić. Łącznie zabezpieczono 75 gramów suszu roślinnego czyli około 370 jednorazowych porcji o czarnorynkowej wartości około 3.000 zł. Wstępne testy potwierdziły, że to marihuana. Narkotyki zostały przesłane do dalszych badań laboratoryjnych. Mężczyzna za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Nadchodzące wydarzenia

10 Lut
Ełcka liga Kickboxingu
Ełcka liga Kickboxingu
17 Lut
Cezary Pazura w Ełku
Cezary Pazura w Ełku

Wideo informacje

Wiadomości miejskie

Kategoria: Wiadomości lokalne

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

0°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 96%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 16 Nov 2018

    Mostly Cloudy 4°C 0°C

  • 17 Nov 2018

    Częśćiowe zachm. 1°C -2°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.