NA SYGNALE (EŁK)

Dalmierz laserowy

33-latek odpowie za kradzież z wystawy dalmierza laserowego

Dzięki zaangażowaniu pracowników ochrony jednego z marketów budowlanych, policjanci już kilka godzin od zgłoszenia kradzieży zatrzymali 33-letniego mieszkańca Ełku, który ukradł dalmierz laserowy o wartości ponad 500 zł. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Dzięki zaangażowaniu pracowników ochrony jednego z marketów budowlanych i bardzo dobrej współpracy z nimi, policjanci już kilka godzin od otrzymania zgłoszenia o kradzieży zatrzymali 33-letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna z wystawy sklepowej ukradł dalmierz laserowy o wartości ponad 500 zł. 33-latek przyznał się do kradzieży i podczas przeszukania dobrowolnie oddał policjantom skradziony sprzęt. Twierdził, że sam nie wie dlaczego go ukradł. Jak podsumował coś go podkusiło, gdy zobaczył, że leży on rozpakowany na wystawie. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Lokalne informacje wideo

Ełk to kolejne miasto na trasie podróży Tomasza Bednarka. Pierwszy zamek w tym miejscu budował późniejszy wielki...

Kategoria: Ełk

Nie ma mowy o wyburzeniu starej hali bokserskiej przy ulicy Armii Krajowej w Ełku. Legendarnemu miejscu miasto chce...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Nadchodzące wydarzenia

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych Ełk24