NA SYGNALE (EŁK)

Policja

Narkotyki na wieczorze kawalerskim

Do policyjnego aresztu trafił uczestnik wieczoru kawalerskiego zorganizowanego w domku letniskowym pod Ełkiem. 27-letni mieszkaniec Przasnysza podczas interwencji policji w związku z zakłóceniem ciszy nocnej palił marihuanę.

Mężczyzna miał przy sobie 3,5 grama suszu roślinnego.Do policyjnego aresztu trafił uczestnik wieczoru kawalerskiego zorganizowanego w domku letniskowym pod Ełkiem. 27-letni mieszkaniec Przasnysza podczas interwencji policji w związku z zakłóceniem ciszy nocnej palił marihuanę. Mężczyzna miał przy sobie 3,5 grama suszu roślinnego.
W sobotę wieczorem policjanci z Ełku otrzymali zgłoszenie dotyczące zakłócenia ciszy nocnej w domku letniskowym na terenie gminy Prostki. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce, wchodząc do pensjonatu wyczuli intensywną, charakterystyczną woń palonej marihuany. Po chwili zauważyli młodego mężczyznę, który trzymał w dłoni tzw. ?skręta?. Okazało się, że to 27-letni mieszkaniec Przasnysza, który przyjechał na wieczór kawalerski swojego kolegi. Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających i sam dobrowolnie wydał policjantom narkotyki. Łącznie zabezpieczono prawie 3,5 grama marihuany. Susz został zabezpieczony do dalszych badań laboratoryjnych.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz  kara  pozbawienia wolności do lat 3.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Lokalne informacje wideo

Kategoria: Ełk

WOŚP nigdy nie będzie już taki sam - mówi w kontekście wydarzeń z Gdańska szefowa ełckiego sztabu Wielkiej Orkiestry...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych Ełk24