Ełk - na sygnale

uslugi elektryczne elk

Policja

Narkotyki na wieczorze kawalerskim

Do policyjnego aresztu trafił uczestnik wieczoru kawalerskiego zorganizowanego w domku letniskowym pod Ełkiem. 27-letni mieszkaniec Przasnysza podczas interwencji policji w związku z zakłóceniem ciszy nocnej palił marihuanę.

Mężczyzna miał przy sobie 3,5 grama suszu roślinnego.Do policyjnego aresztu trafił uczestnik wieczoru kawalerskiego zorganizowanego w domku letniskowym pod Ełkiem. 27-letni mieszkaniec Przasnysza podczas interwencji policji w związku z zakłóceniem ciszy nocnej palił marihuanę. Mężczyzna miał przy sobie 3,5 grama suszu roślinnego.
W sobotę wieczorem policjanci z Ełku otrzymali zgłoszenie dotyczące zakłócenia ciszy nocnej w domku letniskowym na terenie gminy Prostki. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce, wchodząc do pensjonatu wyczuli intensywną, charakterystyczną woń palonej marihuany. Po chwili zauważyli młodego mężczyznę, który trzymał w dłoni tzw. „skręta”. Okazało się, że to 27-letni mieszkaniec Przasnysza, który przyjechał na wieczór kawalerski swojego kolegi. Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających i sam dobrowolnie wydał policjantom narkotyki. Łącznie zabezpieczono prawie 3,5 grama marihuany. Susz został zabezpieczony do dalszych badań laboratoryjnych.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz  kara  pozbawienia wolności do lat 3.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.

Kalendarz imprez Ełk

Wideo informacje

Żalu i krytyki pod decyzji Ministerstwa Infrastruktury nie szczędzą samorządowcy z Suwalszczyzny. Chodzi o budowę...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Jeszcze tylko prace kosmetyczne i będzie można się wprowadzać. Mowa o ełckim Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym i jego...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Częśćiowe zachm.

17°C

Ełk

Częśćiowe zachm.

Wilgotność: 85%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 16 Aug 2018

    Częśćiowe zachm. 23°C 15°C

  • 17 Aug 2018

    Częśćiowe zachm. 25°C 15°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK