Ełk - na sygnale

uslugi elektryczne elk

Policja

Narkotyki na wieczorze kawalerskim

Do policyjnego aresztu trafił uczestnik wieczoru kawalerskiego zorganizowanego w domku letniskowym pod Ełkiem. 27-letni mieszkaniec Przasnysza podczas interwencji policji w związku z zakłóceniem ciszy nocnej palił marihuanę.

Mężczyzna miał przy sobie 3,5 grama suszu roślinnego.Do policyjnego aresztu trafił uczestnik wieczoru kawalerskiego zorganizowanego w domku letniskowym pod Ełkiem. 27-letni mieszkaniec Przasnysza podczas interwencji policji w związku z zakłóceniem ciszy nocnej palił marihuanę. Mężczyzna miał przy sobie 3,5 grama suszu roślinnego.
W sobotę wieczorem policjanci z Ełku otrzymali zgłoszenie dotyczące zakłócenia ciszy nocnej w domku letniskowym na terenie gminy Prostki. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce, wchodząc do pensjonatu wyczuli intensywną, charakterystyczną woń palonej marihuany. Po chwili zauważyli młodego mężczyznę, który trzymał w dłoni tzw. „skręta”. Okazało się, że to 27-letni mieszkaniec Przasnysza, który przyjechał na wieczór kawalerski swojego kolegi. Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających i sam dobrowolnie wydał policjantom narkotyki. Łącznie zabezpieczono prawie 3,5 grama marihuany. Susz został zabezpieczony do dalszych badań laboratoryjnych.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz  kara  pozbawienia wolności do lat 3.

Comments powered by CComment

Wideo informacje

EŁK - WIADOMOŚCI MIEJSKIE 20 04 2018

Category: Wiadomości lokalne

EŁK - WIADOMOŚCI MIEJSKIE 06 04 2018

Category: Wiadomości lokalne

Z forum

Kalendarz imprez Ełk

loader
Słonecznie

18°C

Ełk

Słonecznie

Wilgotność: 56%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 24 May 2018

    Mostly Sunny 23°C 11°C

  • 25 May 2018

    Scattered Thunderstorms 23°C 13°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK