Ełk - na sygnale

uslugi elektryczne elk

Policyjny kogut

Poszukiwany zatrzymany przez patrol wodny na jeziorze Selmęt Wielki.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki zatrzymali 42-letniego mieszkańca Żar, który płynął łódką mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. W trakcie kontroli okazało się, że 42 -latek poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.Policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki zatrzymali 42-letniego mieszkańca Żar, który płynął łódką mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. W trakcie kontroli okazało się, że 42 -latek poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.
Na jeziorach powiatu ełckiego nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad wodą czuwają policyjne patrole wodne. Jednym z ważnych elementów ich pracy są kontrole stanu trzeźwości.
W piątek po południu policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki skontrolowali stan trzeźwości 42-letniego mężczyzny pływającego łodzią wiosłową. Okazało się, że mężczyzna wypłynął na jezioro mając blisko1,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Żar został ukarany mandatem karnym, łódź natomiast przekazano trzeźwej osobie.
W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Żarach do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. W związku z tym, z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.
Także w niedzielę na tym samym jeziorze w miejscowości Mrozy Wielkie, policjanci kontrolowali 36-letniego mężczyznę, który pływał łódką. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało  0,4 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zakazali mężczyźnie dalszego sterowania łódką i ukarali go mandatem karnym.
W trosce o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą apelujemy o rozwagę i bezwzględne przestrzeganie elementarnych zasad bezpieczeństwa. Pamiętajmy by nie wchodzić do wody będąc pod wpływem alkoholu. Przypominamy też, że za pływanie żaglówkami, łódkami, kajakami czy rowerami wodnymi pod wpływem alkoholu grozi kara grzywny, ale przede wszystkim jest to niebezpieczne zarówno dla nas samych jak i innych osób wypoczywających nad wodą.

Komentarze piszesz na własną odpowiedzialność.

Wideo informacje

Kategoria: Wiadomości lokalne

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

6°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 83%

Wiatr: 8.05 km/h

  • 21 Oct 2018

    Mostly Cloudy 11°C 3°C

  • 22 Oct 2018

    Rain 10°C 3°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK