Ełk - na sygnale

uslugi elektryczne elk

Policyjny kogut

Poszukiwany zatrzymany przez patrol wodny na jeziorze Selmęt Wielki.

Policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki zatrzymali 42-letniego mieszkańca Żar, który płynął łódką mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. W trakcie kontroli okazało się, że 42 -latek poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.Policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki zatrzymali 42-letniego mieszkańca Żar, który płynął łódką mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. W trakcie kontroli okazało się, że 42 -latek poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.
Na jeziorach powiatu ełckiego nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad wodą czuwają policyjne patrole wodne. Jednym z ważnych elementów ich pracy są kontrole stanu trzeźwości.
W piątek po południu policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki skontrolowali stan trzeźwości 42-letniego mężczyzny pływającego łodzią wiosłową. Okazało się, że mężczyzna wypłynął na jezioro mając blisko1,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Żar został ukarany mandatem karnym, łódź natomiast przekazano trzeźwej osobie.
W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Żarach do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. W związku z tym, z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.
Także w niedzielę na tym samym jeziorze w miejscowości Mrozy Wielkie, policjanci kontrolowali 36-letniego mężczyznę, który pływał łódką. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało  0,4 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zakazali mężczyźnie dalszego sterowania łódką i ukarali go mandatem karnym.
W trosce o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą apelujemy o rozwagę i bezwzględne przestrzeganie elementarnych zasad bezpieczeństwa. Pamiętajmy by nie wchodzić do wody będąc pod wpływem alkoholu. Przypominamy też, że za pływanie żaglówkami, łódkami, kajakami czy rowerami wodnymi pod wpływem alkoholu grozi kara grzywny, ale przede wszystkim jest to niebezpieczne zarówno dla nas samych jak i innych osób wypoczywających nad wodą.

Comments powered by CComment

Wideo informacje

EŁK - WIADOMOŚCI MIEJSKIE 20 04 2018

Category: Wiadomości lokalne

EŁK - WIADOMOŚCI MIEJSKIE 06 04 2018

Category: Wiadomości lokalne

Z forum

Kalendarz imprez Ełk

loader
Clear

14°C

Ełk

Clear

Wilgotność: 79%

Wiatr: 6.44 km/h

  • 28 May 2018

    Mostly Sunny 26°C 13°C

  • 29 May 2018

    Słonecznie 28°C 15°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK