Ełk - na sygnale

uslugi elektryczne elk

Areszt policyjny

Mając 2,5 promila jeździł motorowerem. Sam zadzwonił na policję

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

34-latek wezwał policję, bo zdenerwował się na osoby, które próbowały mu uniemożliwić kierowanie motorowerem w stanie nietrzeźwości. W trakcie interwencji mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do oficera dyżurnego zgłosił się mężczyzna, który poprosił o interwencję w sprawie awantury domowej. Patrol, który pojechał we wskazane miejsce zastał nietrzeźwego mężczyznę. Okazało się, że 34-latek wezwał policję, ponieważ znajomi zabronili mu jeździć motorowerem i próbowali go od tego powstrzymać. To bardzo zdenerwowało mężczyznę i stało się powodem wezwania policjantów.

W trakcie interwencji policjanci ustalili, że 34-latek faktycznie pijany jeździł motorowerem, a przed przyjazdem policji schował pojazd do garażu. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości również kierował w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo taka osoba będzie musiała się liczyć z dolegliwymi konsekwencjami finansowymi. Niezależnie od orzeczonej kary, sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. zł, w przypadku osoby po raz pierwszy dopuszczającej się takiego czynu oraz nie mniejszej niż 10 tys. zł, gdy osoba po raz kolejny kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Komentarze piszesz na własną odpowiedzialność.

Wideo informacje

Kategoria: Wiadomości lokalne

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Częśćiowe zachm.

8°C

Ełk

Częśćiowe zachm.

Wilgotność: 73%

Wiatr: 8.05 km/h

  • 21 Oct 2018

    Mostly Cloudy 11°C 3°C

  • 22 Oct 2018

    Rain 10°C 3°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK