NA SYGNALE (EŁK)

NA SYGNALE | Ełk

Areszt Policyjny

Dzięki czujności i natychmiastowej reakcji mieszkańca Ełku z ruchu wyeliminowano nietrzeźwego kierowcę Mężczyzna mając podejrzenia, że kierujący audi jest pod wpływem alkoholu, bez wahania wyjął mu kluczyki ze stacyjki i w ten sposób udaremnił dalszą jazdę.

Skomentuj (0 komentarzy)
Włamywacz

Policjanci ustalili i zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Ełku, który kilka dni temu włamał się do dwóch domów pod Ełkiem. Z jednego z nich ukradł laptopa, ekspres do kawy, grilla elektrycznego, a nawet walizkę z kompletem noży i pięć butelek wina. Teraz odpowie odpowie w warunkach tzw. „recydwy”. Może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

Tag artykułu: , ,
Skomentuj (1 Comment)
Policja

W ostatnich dniach do Komendy Powiatowej Policji w Ełku zgłosiły się dwie osoby, które powiadomiły o kradzieżach pieniędzy dokonanych przez tzw.”domokrążców” oferujących do sprzedaży dywany, koce, narzuty. Policjanci apelują, by takich osób nie wpuszczać do mieszkania lub domu, a o podejrzanych sytuacjach informować Policję dzwoniąc na numer alarmowy.

Tag artykułu: ,
Skomentuj (0 komentarzy)
Skradzione fanty

Policjanci ustalili i zatrzymali 28-letniego mieszkańca Ełku, który w ciągu kilku ostatnich tygodni włamał się do 8 piwnic. Wartość wszystkich skradzionych przez niego rzeczy oszacowano na kwotę ponad 7.000 zł. Sąd aresztował mężczyznę na najbliższe trzy miesiące. Policjanci zatrzymali również 22-letnią partnerkę mężczyzny, która sprzedawała skradzione przez niego przedmioty.

Skomentuj (0 komentarzy)
Komenda Miejska Policji w Ełku

Policjanci pomogli chłopcom w wieku 12 i 14 lat, którzy późnym popołudniem wybrali się na rowerową przejażdżkę i zgubili się w lesie. Chłopcy przez ponad dwie godziny nie mogli znaleźć drogi do domu. Policjanci po kilkudziesięciu minutach odnaleźli przerażone, wyziębione dzieci i udzielili im niezbędnej pomocy.

Skomentuj (0 komentarzy)

Lokalne informacje wideo

Ełk to kolejne miasto na trasie podróży Tomasza Bednarka. Pierwszy zamek w tym miejscu budował późniejszy wielki...

Kategoria: Ełk

Nie ma mowy o wyburzeniu starej hali bokserskiej przy ulicy Armii Krajowej w Ełku. Legendarnemu miejscu miasto chce...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Nadchodzące wydarzenia

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych Ełk24