Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

zdjęcie pochodzi ze strony radio5.com.pl
zdjęcie pochodzi ze strony radio5.com.pl

Mieszkańcy bloków przy ul Woj. Polskiego 44A i 40 w Ełku nie chcą parkingów pod blokami

Parkingu na 38 aut, tuż pod oknami, nie chcą mieszkańcy bloków przy ulicy Wojska Polskiego 44 A i Wojska Polskiego 40 w Ełku.

O planach budowy dowiedzieli się niedawno z pism, wywieszonych w gablotach.

Jak mówią reporterowi Radia 5, na pierwszy rzut oka wynika z nich, że chodzi o wyłożenie miejsca między blokami polbrukiem. Dopiero z załączonego rysunku dowiedzieć się można, że w planach jest parking.

Mieszkańcy zebrali szybko 88 podpisów pod pismem z protestem w tej sprawie i zanieśli 4 października do Spółdzielni Mieszkaniowej ŚWIT w Ełku.
Reporterowi Radia 5 tłumaczyli, dlaczego nie chcą parkingu między blokami.

Bo problem z z parkowaniem w Ełku jest widoczny i dotyczy całego centrum. Mieszkańcy tego nie negują, lecz nie wyobrażają sobie, by asfaltowy plac po starym boisku zamienił się w parking. Nie chcą go ani młodzi rodzice, ani seniorzy.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Waldemarem Roszkowskim, prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej ŚWIT w Ełku.
Jak ustaliliśmy, po tym, kiedy wpłynęło pismo z podpisami mieszkańców, spółdzielnia wycofuje się z planowanej inwestycji. Prezes zapewnił, że parkingu tutaj jednak nie będzie.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt