Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

zdjęcie pochodzi z https://www.facebook.com/Mityczna-stolica-Mazur-E%C5%82kLyck-108714597362145
zdjęcie pochodzi z https://www.facebook.com/Mityczna-stolica-Mazur-E%C5%82kLyck-108714597362145

Koparką zdewastował cmentarz na polecenie. Jest zawiadomienie do Prokuratury

W dniu dzisiejszym podczas rutynowego przeglądu internetu, redaktor wirtualny Ełk natknął się na stronę na facebooku, która zwie się Mityczna stolica Mazur Ełk/Lyck. Na stronie tej w dniu dzisiejszym zostały zaprezentowane makabryczne zdjęcia parafialnego cmentarza w Nowej Wsi Ełckiej na który to wjechał sprzęt ciężki w celu wycinki drzew, karczowania oraz jak możemy zauważyć na zabezpieczonym materiale dowodowym, karczowania wraz z przedwojennymi zabytkowymi nagrobkami.

Ze względu na to, że czyny te zbulwersowały opinię publiczną, redaktor wirtualnyElk.pl uznał za stosowne napisanie zawiadomienia o możliwości popełnienia ohydnego przestępstwa i złożył w dniu dzisiejszym takie zawiadomienie do ełckiej Prokuratury Rejonowej z nadzieją, że ta nie zamiecie sprawy pod dywan.

zawiadomienie o mozliwosci popelnienia przestepstwa na cmentarzu w nowej wsi elckiej

Uwaga! zdjęcia mogą ranić uczucia religijne i inne. 


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt