Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Miasto Ełk
Miasto Ełk

Ełczanin zdobył III miejsce na Ogólnopolskich zawodach w podciąganiu na drążku !

Przemek Klekotka, któremu nieobca jest Gimnastyka i Akrobatyka jako jeden z najwytrwalszych aktywnie trenujących Akrobatykę i Street Workout (Kalistenikę) w minioną niedzielę 30.07.2019r. wziął udział VII Ogólnopolskich Mistrzostwach w Podciąganiu na Drążku w Radzyniu Podlaskim. 

W zawodach startowało ok 40 zawodników z całej Polski.  Miło nam poinformować, że reprezentant ełckiego Street Workoutu, członek kadry trenerskiej ełckiej Szkoły Tańca i Akrobatyki PROTON jak i również reprezentant miasta Ełku wśród tak licznej konkurencji stanął na podium.  W systemie drabinkowym wykonał łącznie 238 podciągnięć co zapewniło mu III miejsce ! Pełni dumy składamy podziękowanie w stronę sponsora całego wyjazdu firmie FART- Ubezpieczenia.  Gratulacje Przemkowi i życzymy dalszych sukcesów !    

Dostawca treści: PROTON

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt