Wiadomości

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Ełczanie na podium

Zawodnicy Ełckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyli dwa srebrne medale na Międzynarodowych Mistrzostwach Austrii, które odbyły się 7 czerwca 2009 w Wiedniu.

Kamil Dawidzik zdobył srebrny medal w kategorii do 70 kg mężczyzn. Po zwycięstwach z Czechem oraz zawodnikiem z Tarnowa Mateuszem Solakiem. W finale ełczanin uległ innemu czeskiemu zawodnikowi Dawidowi Kratochwilowi.

Srebrny medal wywalczył również Mateusz Lemieszko w kategorii juniorów powyżej 75 kg. Pierwszą walkę wygrał przed czasem przez ippon z zawodnikiem z Czech, w drugiej pokonał zawodnika z Opola Tomasza Majdańskiego, w walce finałowej uległ zawodnikowi z Tarnowa Krystianowi Brzeziokowi.

W kategorii juniorów do 65 kg walczył Piotr Markowski. Wygrał pierwszą walkę z zawodnikiem z Czech, następnie przed czasem przez ippon pokonał zawodnika z Bułgarii, uległ jednak polskiemu zawodnikowi w walce o wejście do półfinałów. Ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach 5-8.

W zawodach wzięło udział rekordowa liczba 297 uczestników z 11 krajów. Opiekunem naszych zawodników był Łukasz Lemieszko.

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies