Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Panorama Miasto Ełk
Panorama Miasto Ełk

Dzień Wszystkich Świętych – zmiany organizacji ruchu

W związku z Dniem Wszystkich Świętych na ulicach Ełku wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy. Teren giełdy samochodowej zostanie udostępniony jako parking.

Zmiany w organizacji ruchu w okolicach cmentarzy

Jak co roku w związku z Dniem Wszystkich Świętych, w okolicach ełckich cmentarzy, zostaną wprowadzone zmiany organizacji ruchu drogowego. Tymczasowe zmiany dotyczą ulic: Targowej, Kochanowskiego, Cmentarnej, Towarowej oraz Matejki.

 

Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać od godz. 17.00 w dniu 31 października do 1 listopada, do godz. 20.00.

ul. Targowa i Kochanowskiego:
zachowany zostanie ruch dwukierunkowy,
na wyjazdach z targowiska, „Kauflandu” i domu towarowego „ATU” i budynku przy ul. Targowa 10 wprowadzony zostanie nakaz jazdy w prawo.
ul. Cmentarna:
zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów na całej długości (od ul. Kochanowskiego do ul. Norwida). Zamknięty zostanie również przejazd kolejowy przy ul. Cmentarnej.
ul. Towarowa:
w rejonie Cmentarza nr 2 na całej długości ul. Towarowej (od przejazdu kolei wąskotorowej do skrzyżowania ul. Okrężna – Strefowa) po obu stronach jezdni obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na jezdni.
ul. Matejki:
po stronie cmentarza zostaną ustawione znaki B-36 (zakaz zatrzymywania się) z tabliczkami „dotyczy jezdni”. Po stronie przeciwnej, na całej długości zostaną ustawione znaki B-36 (zakaz zatrzymywania się).
UWAGA!
W dniu 1 listopada teren giełdy samochodowej zostanie udostępniony jako parking. Handel może odbywać się tylko w wyznaczonych miejscach.
W dniu 1 listopada korzystanie z komunikacji miejskiej na terenie miasta Ełku będzie bezpłatne dla wszystkich.
Wzmożone patrole Straży miejskiej w Ełku w okolicach cmentarza! Od 30 października do 3 listopada Straż Miejska w Ełku uruchamia dyżury 24 godzinne. W ramach których, w tym okresie, pojawią się wzmożone patrole w okolicach cmentarzy, natomiast przynajmniej jeden patrol będzie stale obecny na terenie cmentarza komunalnego w Ełku.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt