Miasto Ełk

reklama Elk

Parowóz

Jazda pociągiem z Ełku do Orzysza linią nieczynną jest bezpieczna czy nie ?

 Brak mi słów - przedwczoraj skomentowałem na facebooku jeden z postów ełckiego dziennika - dm.elk.pl o tytule ''Pociągiem z parowozem po Warmii i Mazurach''. Ich artykuł promował możliwość wzięcia udziału w wycieczce starym parowozem z Ełku do Orzysza.

 W ich artykule jest też napisane że, ''Przejazd odbywać się będzie linią nieczynną!''. W związku właśnie z tym, w komentarzu zwróciłem uwagę na to, kto weźmie potencjalną odpowiedzialność za to gdyby np. pociąg ten się wykoleił. W komentarzu również zadałem pytanie, czy ów pociąg w ogóle ma OC? oraz co będzie w przypadku potencjalnego wypadku (wykolejenia się) w którym ucierpią lub co gorsza stracą życie matki i dzieci, które podróżować będą tym pociągiem. Wszak będzie jechał linią ''nieczynną''!!!.

dm elk pl usuwa komentarze

 W Polsce nie ma takiego dobrobytu by linie ''nieczynne'' serwisować, prawda? 

 W moim komentarzu zwróciłem również uwagę na to, że TUPOLEW z Lechem Kaczyńskim lądował na lotnisku ''nieczynnym''. A osoba odpowiedzialna za organizację lotu została skazana na 10 miesięcy więzienia. 

Mój post został usunięty! - Dodam, że nie użyłem ani jednego bluzgu - napisałem grzecznie, ale niestety nie zrobiłem print screena bo nie spodziewałem się takiej reakcji ze strony redakcji dm.elk.pl. Od dziś będę robił zawsze printscreeny.

W mojej ocenie uważam, że widocznie komuś zależy by ełczan i odbiorców tego 'ichniejszego' przekazu robić w bambuko.

 Chce zadać Wam teraz pytanie w związku z tym.

Czy ełczanie (Polacy) są tanim gnojem do przetworzenia? Jeżeli macie zamiar jechać tym pociągiem to upewnijcie się kto weźmnie odpowiedzialność za ewentualne szkody jeśli dojdzie do wypadku i czy pociąg posiada ważne OC... Wszak pociąg będzie jechał linią nieczynną.  Zwracam też uwagę na aspek,  że Wy o tym mieliście świadomość - pisali o tym nie tylko dm.elk.pl bo i elk.dla.was.info i pisze do Was o tym ja. Pociąg będzie jechał linią nieczynną!

W sądzie, w przypadku ewentualnej rozprawy o odszkodowanie (jeśli dojdzie do wypadku), adwokat organizatora wycieczki podejmie argument, że byliście o tym poinformowani w mediach i mogliście się nastawić na wszelkie scenariusze. Co równa się z tym, że żadnego odszkodowania nie będzie !!!!

kumacie przekaz ?

Tomasz Zyskowski

Tag artykułu: ,

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Lokalne informacje wideo

55 tysięcy złotych - to suma, jaką zadłużeni najemcy lokali komunalnych w Ełku odpracowali tylko w pierwszej połowie...

Category: Wiadomości lokalne

Udała się niespodzianka nawiązująca do 20-lecia wizyty papieża w Ełku. Tuż obok placu Jana Pawła II powstaje duży...

Category: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.