Wydarzenia Ełk

uslugi elektryczne elk

źródło: Radio5

''Wojciech Kossakowski już drugi raz nie stawił się przed Sądem''

Kolejna rozprawa przed ełckim sądem bez wyroku. Chodzi o zamieszki, które wybuchły w centrum Ełku 1 stycznia 2017 roku po zabójstwie mężczyzny pod barem z kebabem.

Wczoraj (21.08.18) mieli zostać przesłuchani kolejni świadkowie. Wśród nich poseł Wojciech Kossakowski. Parlamentarzysta już drugi raz nie stawił się przed obliczem Temidy ze względu na swoje obowiązki służbowe. W efekcie zeznawał tylko jeden świadek. Sąd ma uznać, czy czynny udział w zamieszkach brał udział Tomasz B., radny powiatu ełckiego. Na wczorajszej rozprawie (21.08.18) sąd zdecydował, że jeden ze świadków zostanie przesłuchany w Olsztynie, czyli miejscu zamieszkania, w ramach tak zwanej pomocy prawnej. Kolejna rozprawa przed ełckim sądem 25 września. Kiedy można spodziewać się wyroku w tej sprawie? Zdaniem prokurator Ewy Orzechowskiej ? jeszcze jesienią tego roku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Nadchodzące wydarzenia

10 Lut
Ełcka liga Kickboxingu
Ełcka liga Kickboxingu
17 Lut
Cezary Pazura w Ełku
Cezary Pazura w Ełku

Wideo informacje

Wiadomości miejskie

Kategoria: Wiadomości lokalne

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Mostly Cloudy

0°C

Ełk

Mostly Cloudy

Wilgotność: 93%

Wiatr: 14.48 km/h

  • 16 Nov 2018

    Mostly Cloudy 4°C 0°C

  • 17 Nov 2018

    Częśćiowe zachm. 1°C -2°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.