Wydarzenia, informacje, fakty Ełk24

Miasto i gmina Ełk

Gmina Ełk

Masz ładną posesję? Mieszkasz w pięknej wsi? Zgłoś się!

Jeszcze tylko do 30 czerwca można zgłosić się do konkursu ?Gmina Ełk ? piękna i zadbana?, którego celem jest poprawa wyglądu i estetyki terenu wiejskiego.

 Przypomnijmy, że konkurs, który ogłosił Wójt Gminy Ełk obejmuje trzy kategorie:

Najpiękniejsza wieś ? udział może wziąć każda wieś w Gminie Ełk;
Najpiękniejsza posesja ? udział może wziąć posesja na terenie wsi, która jest miejscem zamieszkania rodziny lub zamieszkania i pracy.
Nagroda internautów ? na wsie, które zgłoszą się do udziału w konkursie w kategorii ?Najpiękniejsza wieś?, internauci będą mogli głosować za pomocą ankiety, umieszczonej na oficjalnej stronie internetowej Gminy Ełk ? elk.gmina.pl.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie lub złożenie deklaracji (kliknij tutaj) do 30 czerwca 2018 r. wraz z materiałem dokumentującym (opis, zdjęcia) na następujący adres: Wójt Gminy Ełk, 19-300 Ełk, ul. T. Kościuszki 28A, z dopiskiem: Konkurs ?Gmina Ełk ? piękna i zadbana?. Przed wysłaniem lub złożeniem zgłoszenia warto zapoznać się z regulaminem konkursu ? kliknij tutaj.

Oceny zgłoszeń dokona komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Ełk. Ona też przyzna nagrody za trzy pierwsze miejsca w kategoriach ?Najpiękniejsza wieś? (wartość od 500 do 1000 zł) oraz ?Najpiękniejsza posesja? (od 400 do 800 zł), a także dla zwycięzcy głosowania internautów. Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce na Dożynkach Gminy Ełk, które na początku września odbędą się w Ruskiej Wsi.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Lokalne informacje wideo

Śpiew, uśmiech oraz oczywiście mnóstwo słodkości - to wszystko będzie towarzyszyło 17. edycji Święta Babcinego...

Kategoria: Wiadomości lokalne

o końca października przyszłego roku gotowy ma być blok mieszkań komunalnych przy ul. Kolejowej w Ełku. Mimo protestów...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełk wydarzenia, wiadomości, informacje, fakty