Wydarzenia Ełk

uslugi elektryczne elk

VIII EŁCKIE TARGI PRACY

VIII EŁCKIE TARGI PRACY

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku zaprasza młodzież uczącą się, poszukującą prac oraz bezrobotną na VIII Ełckie Targi Pracy, które odbędą się w dniu 7 czerwca o godz. 10:00 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.


Podczas tegorocznych targów można będzie zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym i zagranicznym rynku pracy. To także możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcą oraz zapoznania się ze specyfiką pracy na danym stanowisku.

Pracodawcy mają możliwość prezentacji firmy wśród zainteresowanej młodzieży poszukującej zatrudnienia, miejsca odbycia praktyk czy stażu zawodowego.

Na targach odbędzie się również wykład gościnny Anety Zamojskiej pt. ?Prosty sposób na skomplikowany cel ? psychologia wyznaczania celów? oraz zajęcia warsztatowe z zakresu poradnictwa zawodowego i kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Jest to dobra okazja dla poszukującego pracy do zasięgnięcia opinii doradców zawodowych, doradców EURES, pośredników pracy Ochotniczych Hufców Pracy, Publicznych Służb Zatrudnienia oraz specjalistów Okręgowego Inspektoratu Pracy. Konsultacje takie umożliwiają osobom młodym, bezrobotnym zapoznanie się ze specyfiką lokalnego i zagranicznego rynku pracy oraz pozwolą im na łatwiejszy start na rynku pracy. Z myślą o młodzieży zaplanowano również konkurs wiedzy na temat Unii Europejskiej z atrakcyjnymi nagrodami.

Komentarze piszesz na własną odpowiedzialność.

Wideo informacje

Kategoria: Wiadomości lokalne

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Showers

4°C

Ełk

Showers

Wilgotność: 90%

Wiatr: 49.89 km/h

  • 24 Oct 2018

    Rain 7°C 2°C

  • 25 Oct 2018

    Showers 8°C 1°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.