Wydarzenia Ełk

uslugi elektryczne elk

Święto Policji w Ełku

Święto Policji w Ełku

W środę 26 lipca 2017 r. w Ełckim Centrum Kultury odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystości policjantom wręczone zostały m.in. srebrny i brązowy medal za długoletnią służbę oraz odznaki ?Zasłużony Policjant?. Złożono także gratulacje rodzicom policjantów wyróżniających się w służbie. Ełckie policjantki z kolei dodatkowo uhonorowano kwiatami.

Podczas tegorocznych obchodów Święta Policji brązowy medal, za  długoletnią służbę otrzymał asp. Adam Supruniuk. Z kolei odznaką ?Zasłużony Policjant? uhonorowano sierż. sztab. Wojciecha Dzięgielewskiego.

W sumie 52 policjantów zostało mianowanych na wyższe stopnie służbowe: 5 w korpusie oficerów, 21 w korpusie aspirantów, 23- podoficerów i 3 w korpusie szeregowych. 

Tradycyjnie od 2008 roku Prezydent Miasta  - z okazji Święta Policji, przyznaje nagrody finansowe policjantom osiągającym najlepsze wyniki w pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie miasta. Tak było również w tym roku. Jest to wyraz uznania za zaangażowanie oraz inicjatywę w codziennej pracy, ale również wzorowo realizowane zadania z zakresu służby prewencyjnej.

Natomiast Komendant Powiatowy Policji w Ełku mł. insp. Paweł Szyperek wręczył listy gratulacyjne rodzicom pięciu policjantów wyróżniających się w służbie. W ten sposób podziękował rodzinom funkcjonariuszy za trud włożony w ich wychowanie i za zaangażowanie i profesjonalizm, jakim wykazują się ich dzieci podczas wykonywania zadań służbowych. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice asp.sztab. Marcina Czuper, sierż. Katarzyny Koszykowskiej, sierż. Urszuli Szlajter, sierż. Damiana Wesołowskiego i st. post. Jakuba Kułakowskiego.

Na koniec uroczystości ełckie policjantki zostały uhonorowane kwiatami. Życzenia kobietom pełniącym służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku złożyli Artur Urbański Zastępca Prezydenta Miasta Ełku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Nadchodzące wydarzenia

10 Lut
Ełcka liga Kickboxingu
Ełcka liga Kickboxingu
17 Lut
Cezary Pazura w Ełku
Cezary Pazura w Ełku

Wideo informacje

Wiadomości miejskie

Kategoria: Wiadomości lokalne

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

0°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 96%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 16 Nov 2018

    Mostly Cloudy 4°C 0°C

  • 17 Nov 2018

    Częśćiowe zachm. 1°C -2°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.