uslugi elektryczne elk

Miasto Ełk - ratusz

Reklama, szyldy i ogrodzenia są przedmiotem badań w mieście Ełk

Trwa badanie ankietowe dotyczące zasad sytuowania reklam, szyldów i ogrodzeń w naszym mieście. Ankietę można wypełnić w formie elektronicznej oraz papierowej. Czekamy na Państwa opinie do 22 maja 2017 r.We wrześniu 2015 roku weszła w życie tzw. ustawa krajobrazowa, która dała samorządom narzędzia do uporządkowania przestrzeni publicznych m.in. poprzez możliwość uchwalenia kodeksu reklamowego, który określi reguły i normy umieszczania urządzeń reklamowych.

Rozpoczynając prace nad opracowaniem Kodeksu reklamowego w Ełku chcemy poznać zdanie ełczan, jako bezpośrednich użytkowników przestrzeni, na temat postrzegania i estetyki naszego miasta. Przygotowana ankieta pozwoli na określenie preferencji mieszkańców związanych z ewentualną potrzebą zachowania ładu przestrzennego i poprawy wizerunku miasta pod kątem urządzeń i obiektów reklamowych.

Do 8 maja 2017 r. internetową ankietę wypełniło 559 osób.

Ankietę można wypełnić na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBA37P4ftrXcESxlbQGsmuIIFEu1tNg2ae2QlpJmyL-GGjkQ/viewform?...

Pobrać ze strony Miasta Ełku: http://bip.elk.warmia.mazury.pl/161/Inne_opracowania_planistyczne_i_programy/

lub odebrać w wersji papierowej w Urzędzie Miasta w pokoju 232 i 233 (I piętro).

Wypełnioną ankietę można wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w pokoju 232, 233 UM Ełku.

Comments powered by CComment

Kalendarz imprez Ełk

Wideo informacje

Kategoria: Imprezy, wydarzenia

WIADOMOŚCI MIEJSKIE

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Rain

17°C

Ełk

Rain

Wilgotność: 100%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 16 Jul 2018

    Scattered Thunderstorms 22°C 16°C

  • 17 Jul 2018

    Thunderstorms 23°C 17°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK