Wydarzenia, informacje, fakty Ełk24

Miasto i gmina Ełk

Pociąg PKP

Od 1 września bezpośrednie połączenie Ełk-Warszawa-Ełk

Dobra informacja dla podróżujących koleją do stolicy. Od 1 września zostanie uruchomione bezpośrednie połączenie Ełk-Warszawa-Ełk. Tym samym pociągiem podróżni dojadą również do Łodzi Fabrycznej.

Informację przekazała we wtorek (9.05) podczas konferencji prasowej, senator Rzeczpospolitej Polskiej, Małgorzata Kopiczko. Parlamentarzystka interweniowała w tej sprawie w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa po licznych prośbach mieszkańców, a przede wszystkim studentów wracających na weekend z Warszawy.

Dobra informacja z Polskich Kolei Państwowych płynie również do mieszkańców Starych Juch i Wydmin oraz turystów przebywających na Mazurach. Od 1 września, kiedy wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy, pociągi dalekobieżne będą zatrzymywały się na wspomnianych stacjach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy

Lokalne informacje wideo

Kategoria: Ełk

WOŚP nigdy nie będzie już taki sam - mówi w kontekście wydarzeń z Gdańska szefowa ełckiego sztabu Wielkiej Orkiestry...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełk wydarzenia, wiadomości, informacje, fakty