Wydarzenia Ełk

uslugi elektryczne elk

Pociąg PKP

Od 1 września bezpośrednie połączenie Ełk-Warszawa-Ełk

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dobra informacja dla podróżujących koleją do stolicy. Od 1 września zostanie uruchomione bezpośrednie połączenie Ełk-Warszawa-Ełk. Tym samym pociągiem podróżni dojadą również do Łodzi Fabrycznej.

Informację przekazała we wtorek (9.05) podczas konferencji prasowej, senator Rzeczpospolitej Polskiej, Małgorzata Kopiczko. Parlamentarzystka interweniowała w tej sprawie w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa po licznych prośbach mieszkańców, a przede wszystkim studentów wracających na weekend z Warszawy.

Dobra informacja z Polskich Kolei Państwowych płynie również do mieszkańców Starych Juch i Wydmin oraz turystów przebywających na Mazurach. Od 1 września, kiedy wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy, pociągi dalekobieżne będą zatrzymywały się na wspomnianych stacjach.

Komentarze piszesz na własną odpowiedzialność.

Wideo informacje

Kategoria: Wiadomości lokalne

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Showers

4°C

Ełk

Showers

Wilgotność: 90%

Wiatr: 49.89 km/h

  • 24 Oct 2018

    Rain 7°C 2°C

  • 25 Oct 2018

    Showers 8°C 1°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.