uslugi elektryczne elk

Pociąg PKP

Od 1 września bezpośrednie połączenie Ełk-Warszawa-Ełk

Dobra informacja dla podróżujących koleją do stolicy. Od 1 września zostanie uruchomione bezpośrednie połączenie Ełk-Warszawa-Ełk. Tym samym pociągiem podróżni dojadą również do Łodzi Fabrycznej.

Informację przekazała we wtorek (9.05) podczas konferencji prasowej, senator Rzeczpospolitej Polskiej, Małgorzata Kopiczko. Parlamentarzystka interweniowała w tej sprawie w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa po licznych prośbach mieszkańców, a przede wszystkim studentów wracających na weekend z Warszawy.

Dobra informacja z Polskich Kolei Państwowych płynie również do mieszkańców Starych Juch i Wydmin oraz turystów przebywających na Mazurach. Od 1 września, kiedy wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy, pociągi dalekobieżne będą zatrzymywały się na wspomnianych stacjach.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Kalendarz imprez Ełk

loader

Wideo informacje

Kategoria: Inne

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

11°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 77%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 23 Jun 2018

    Scattered Showers 18°C 10°C

  • 24 Jun 2018

    Mostly Cloudy 17°C 8°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK