Wiadomości Ełk

Wiadomości Ełk

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Zamieszki w Ełku
Zamieszki w Ełku

12 lat odsiadki wyłapał tunezyjczyk oskarżony o zabójstwo 21-latka w Ełku

Daniel Rudnicki tak nazywał się 21-latek zamordowany nożem, w noc sylwestrową 2016/2017. Zajście miało miejsce w Ełku na ulicy Armii Krajowej przy kebabie ''Prince Kebab''. Morderstwo wywołało wśród społeczności ełckiej olbrzymie wzburzenie. Doszło do zamieszek a o sprawie donosiły wszystkie media w Polsce a nawet i na świecie. Skazany oprócz więzienia ma zapłacić w sumie 70 tysięcy złotych zadośćuczynienia matce i siostrze zmarłego.

Zarzut zabójstwa postawiono tunezyjczykowi Lassadowi A. który pracował w ''Prince Kebab''. Lassad nie przyznał się do zarzutu, przed sądem. Nie chciał składać wyjaśnień i odpowiadać na pytania stron. Podczas śledztwa, twierdził, że nie chciał zabić i nie pamięta, jak do tego doszło.

Sąd Okręgowy w Suwałkach skazał morderce na 12 lat więzienia. Wcześniej właściciela kebabu Abdiego L. skazano na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata za udział w bójce i nieudzielenie pomocy Danielowi .

 

Zamieszki w Ełku


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt