Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

§I. WSTĘP

Poniższy Regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu internetowego wirtualnyelk.pl. W Regulaminie określone są prawa i obowiązki zarejestrowanych Użytkowników serwisu wirtualnyelk.pl oraz Gości.

§II. DEFINICJE

wirtualnyelk.pl / Serwis - internetowy serwis informacyjno-społecznościowy przewodnik po Ełku Użytkownik - osoba posiadająca aktywne konto w serwisie internetowym wirtualnyelk.pl Gość - osoba nie posiadająca aktywnego konta w serwisie wirtualnyelk.pl, przeglądająca strony serwisu. Konto - jest to dostępne po zalogowaniu się (podaniu loginu/e-maila oraz hasła) miejsce w Serwisie, w którym każdy zarejestrowany Użytkownik serwisu wirtualnyelk.pl może wprowadzić jak i modyfikować swoje dane, opisy, zdjęcia i inne elementy związane z zarejestrowaniem w Serwisie. Nazwa Profilu/Loginu - indywidualna i niepowtarzalna nazwa Użytkownika, jaka została przez niego wybrana podczas rejestracji w serwisie wirtualnyelk.pl Komentarz/Wpis - pisemne wyrażenie opinii na wybrany temat wystawione przez Użytkownika Serwisu. Prywatna Wiadomość - wiadomość wysłana Użytkownikowi przez innego Użytkownika za pośrednictwem wewnętrznego systemu wiadomości Serwisu.

§ III. ZASADY OGÓLNE:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Użytkownik ma możliwość : dodawania ogłoszeń w serwisie dodawania artykułów w serwisie dodawania zdjęć w serwisie. dodawania video do galerii video w serwisie przeglądania zdjęć, a także głosowania na nie oraz komentowania komentowania treści artykułów i ich ocenianie wysyłania wiadomości prywatnych wypowiadania się na czacie i na forum Serwisu, brania udziałów w konkursach/rankingach/itp. przeglądać profile użytkowników. zmiany lub usunięcia swoich danych/zdjęć/filmów itp. za pomocą opcji Konta brać udział w sondach serwisu wirtualnyelk.pl Użytkownikom i Gościom niedozwolone jest : używanie wulgaryzmów i zwrotów mogących w jakikolwiek sposób naruszyć czyjąś godność, obrażanie innych osób, promowania bez zgody innych stron internetowych, a w szczególności uznanych za konkurencyjne umieszczanie materiałów pornograficznych w jakiejkolwiek formie, łamanie ogólnie przyjętych zasad netykiety, wielokrotne umieszczanie tych samych zdjęć, treści czy innych elementów. używanie programów (botów) generujących zapytania do serwera wirtualnyelk.pl. Wszelkie tego typu działania mogą zostać uznane jako atak DoS (Denial of Service). Użytkownik i Gość oświadcza, iż posiada odpowiednie zgody i uprawnienia do materiałów umieszczonych w Serwisie, a w szczególności do zdjęć i filmów oraz artykułów. (uwaga : każda wizyta w serwisie wirtualnyelk.pl rejestruje Twoje IP - pamiętaj nie jesteś anonimowy w sieci) Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za korzystanie z konta, Za niestosowanie się do Regulaminu przez Użytkownika jego konto może zostać zablokowane. Za niestosowanie się do regulaminu przez Gościa jego IP może zostać zbanowane.

IV. REJESTRACJA

Rejestracja polega na poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego Użytkownikiem Serwisu może być każda osoba, która po zaakceptowaniu postanowień Regulaminu, zrealizuje procedurę rejestracji w Serwisie zakończoną skutecznym założeniem konta. Użytkownik ma obowiązek podania prawdziwych danych. Użytkownik ma obowiązek aktualizacji danych zawartych w formularzu rejestracyjnym za każdym razem, gdy one nastąpią. Dokonując rejestracji w serwisie internetowym wirtualnyelk.pl, Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką Ochrony Prywatności przedstawioną w dalszej części Regulaminu oraz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszym zmianami. Poprzez zrealizowanie procedury rejestracji w Serwisie, której skutkiem jest założeniem Konta, Użytkownik zapewnia i oświadcza, iż zapoznał się i zaakceptował w pelni treść całego Regulaminu.

§V. KONTO

Użytkownik może posiadać tylko 1 konto w serwisie wirtualnyelk.pl Zabrania się przekazywania hasła do konta osobom trzecim. Konta nie użytkowane przez okres dłuższy niż 6 miesięcy od ostatniego zalogowania, mogą zostać usunięte bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku stwierdzenia łamania przez Użytkownika zasad niniejszego Regulaminu, jego konto zostanie zablokowane (na stałe lub tymczasowo). Użytkownik może zażądać usunięcia swojego profilu po uprzednim skontaktowaniu się z administracją serwisu. Seriwis w ciągu kilku dni roboczych rozpatrzy prośbę. Po usunięciu konta nie ma możliwości jego przywrócenia. Konto użytkownika, które zostało wcześniej zablokowane w trybie przewidzianym w pkt V ust. 4 Regulaminu, nie może zostać usunięte. Z Konta może korzystać tylko i wyłącznie Użytkownik, zabrania się zakładania Konta z którego będzie korzystać kilka osób i na którym zostanie zamieszczone zdjęcie kilku osób. Sweris wirtualnyelk.pl ma prawo zablokowania, bądź usunięcia Konta Użytkownika bez konieczności podania przyczyny i informowania o tym fakcie Użytkownika.

§VI. ZDJĘCIA, FILMY, ARTYKUŁY

Wstawiając zdjęcie/filmów czy pisząc artykuł do serwisu wirtualnyelk.pl Użytkownik oświadcza, iż posiada odpowiednie zgody i uprawnienia określone stosownym prawem, które pozwalają na opublikowanie zdjęcia/filmu w Serwisie oraz napisaniu artykułu. Moderator Serwisu może zażądać potwierdzenia wiarygodności wstawionych zdjęć przez Użytkownika. Serwis wirtualnyelk.pl nie jest w jakikolwiek sposób ograniczony czasem w jakim musi zweryfikować zdjęcie wstawione poprzez Użytkownika. Potwierdzenie wiarygodności polega na przesłaniu oryginalnego pliku zdjęcia, z którego da się odczytać Metaznaczniki Exif tj. informacje o marce i model aparatu jakim zostsało wykonane, data, czas i inne parametry. Brak potwierdzenia spowoduje trwałą blokadę konta oraz usuniecie umieszczonych materiałów. Informujemy, że: Wysłane przez Użytkownika pliki oryginalne zdjęcia nie będą użyte do innych celów, jak tylko do ustalenia wiarygodności. Procedura taka jest stosowana wobec wszystkich Użytkowników, wobec, których zaistnieją wątpliwości co do zdjęć czy filmów które zamieszczają. Serwis wirtualnyelk.pl w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowane wykorzystanie przez osoby trzecie umieszczonych w Serwisie zdjęć/filmów oraz publikacje artykułów. Wszelką odpowiedzialność ponosi Użytkownik, który dane materiały zamieścił. (jego IP jest zapisane w logach serwera)

§ VIII. REGULAMIN

Wszelkie sugestie, skargi, wnioski, żądania w pierwszej kolejności proszę kierować obowiązkowo na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Serwis wirtualnyelk.pl zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili, bez koniecznośći informowania o tym użytkowników serwisu wirtualnyelk.pl Regulamin serwisu stanowi całość wraz z regulaminem forum i polityką prywatności.

Pochmurno

18°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 35.40 km/h

  • 22 Sep 2018

    Rain 19°C 10°C

  • 23 Sep 2018

    Mostly Cloudy 16°C 9°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK