§ I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Serwis www.wirtualnyelk.pl prowadzony jest hobbystycznie przez Tomasza Zyskowskiego zamieszkałego przy ul. Blåveisstien 11, 3426 Gullaug, Norwegia. Serwis nie udostępnia nikomu danych o naszych użytkownikach. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.. Informacje zebrane przez serwer www w formie logów (adres ip, odwiedzona podstrona) są zbierane wyłącznie w celach statystycznych i informacyjnych i są przechowywane na serwerach firmy linuxpl.com.

§ II BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Serwis www.wirtualnyelk.pl w miare możliwości zapewnia bezpieczeństwo techniczne i organizacyjne, aby zarządzane przez nas dane osobowe, chronione były przed przypadkowymi lub zamierzonymi manipulacjami, stratami, zniszczeniami lub dostępem do nich przez osoby nieupoważnione (niezarejestrowane, niezalogowane). Podjęte przez nas środki bezpieczeństwa będą (stosownie do postępu technologicznego) usprawniane na bieżąco.

§ III INFORMACJE PRAWNE

(Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.(Dz.U. Nr 133, poz. 883). Informujemy, iż przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia, a także inne prawa w zakresie kontroli przetwarzania danych, uzyskiwania informacji o swoich prawach w zakresie ochrony danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualniania, sprostowania danych, czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych, usunięcia danych ze zbioru. Jednocześnie informujemy, że serwis www.wirtualnyelk.pl ma prawo do usunięcia Twoich danych osobowych w rozumieniu Ustawy bez Twojej zgody i podana przyczyny. Na żądanie serwis www.wirtualnyelk.pl poinformuje Państwa elektronicznie, stosownie do obowiązującego prawa, czy i jakie dane osobowe Państwa są u nas zgromadzone.

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.