OFERTY PRACY Ełk

Pracownik produkcji rowerów (Holandia)

Dodaj do ulubionych
Kontakt OTTO Work Force Solutions
Ogłoszenie dodane 3 msc. i 1 dzień temu
Autor ogłoszenia
Gość

Opis ogłoszenia

Świetna oferta na dobry początek nowego roku! Firma, w której proponujemy Ci pracę to czołowy producent rowerów w Holandii. Będziesz pracować w bardzo nowoczesnym zakładzie, a do twoich zadań będzie należeć składanie rowerów w całość, czyli montowanie kół, pedałów, hamulców, wkładanie kabli hamulcowych do ram rowerów itp.
Jeżeli szukasz stabilnej pracy na dłużej, dobrze trafiłeś!

Miejsce pracy: Dieren, Holandia

Opis stanowiska:

- Składanie rowerów

- Montaż części rowerowych

Wymagania:
- Zdolności manualne
- Spostrzegawczość i sumienność
- Motywacja do pracy

Zobacz co zyskasz!
- Pewne wynagrodzenie w euro – stawka 10e/h
- Stabilną pracę na dłużej
- Transport i zakwaterowanie
- Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
- Gwarantowany dodatek do każdej przepracowanej godziny - 11%
- Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8%
- Rezerwę na poczet urlopu
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Minimum formalności
- Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi

Firma, w której będziesz pracować:
Od 125 lat to największy producent rowerów w Holandii. Rowery tej marki są produkowane w ilości ponad 350 000 sztuk rocznie. Charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem i innowacyjnością stosowanych rozwiązań.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Lokalizacja ogłoszenia

Ełk
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ogłoszenia Ełk