OFERTY PRACY Ełk

Pracownik produkcji palet - Niemcy

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 795 993 397
Ogłoszenie dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu
Autor ogłoszenia
Gość

Opis ogłoszenia

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJOB posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji palet

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych
  • praca fizyczna na linii produkcyjnej
  • nadzór nad przebiegiem procesu
  • kontrola jakości wyprodukowanych palet
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym
  • dyscyplina, pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)
  • opiekę polskiego koordynatora

Jesteś zainteresowany szczegółami oferty? Skontaktuj się z nami już dziś:

Nr tel. +48 795 993 397

Lokalizacja ogłoszenia

Ełk
Niemcy
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ogłoszenia Ełk