OFERTY PRACY Ełk

Pracownik produkcji - branża motoryzacyjna (Holand

Dodaj do ulubionych
Kontakt pracuj@ottopraca.eu
ottoworkforce.pl
Ogłoszenie dodane 2 tygodnie i 6 dni temu

Opis ogłoszenia

Oferta pracy nie tylko dla fanów motoryzacji! Pakowanie części samochodowych z atrakcyjną stawką - 12,68 €! Zgłoś się już teraz!

Pracownik produkcji - branża motoryzacyjna (Holandia)
Miejsce pracy: Bunschoten-Spakenburg, Holandia

Opis stanowiska:
- Montaż części zgodnie z instrukcjami przełożonego linii produkcyjnej
- Pakowanie metalowych części samochodowych
- Kontrola jakości

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Pewne, cotygodniowe wynagrodzenie
- Stawkę z dodatkami – 12,68€ brutto/h
- Stabilność zatrudnienie potwierdzoną licznymi certyfikatami
- Minimum formalności
- Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)
- Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
- Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi
- Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force ). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Lokalizacja ogłoszenia

Ełk
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ogłoszenia Ełk