OFERTY PRACY Ełk

Elektryk zakładowy - Niemcy

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 795 993 397
Ogłoszenie dodane 1 tydzień i 2 dni temu
Autor ogłoszenia
Gość

Opis ogłoszenia

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJOB posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk zakładowy

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska

Opis stanowiska:

  • montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych
  • zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie
  • konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji
  • ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych
  • okablowanie szaf
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
  • doświadczenie na stanowisku Elektryka
  • odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • pracę na pełny etat
  • 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • wysokie wynagrodzenie + dodatki (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji
  • możliwość otrzymania premii po okresie próbnym (3 miesiące) – 100€-300€ co miesiąc w zależności od wyników zakładu
  • dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
  • opiekę polskiego koordynatora

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś:

E-mail: rekrutacjapracadlaciebie.com.pl
Nr tel. 795993397

Lokalizacja ogłoszenia

Ełk
Niemcy, okolice Lipska
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ogłoszenia Ełk