OFERTY PRACY Ełk

Elektromonter Brygadzista Niemcy

Dodaj do ulubionych
Kontakt 518215122
Ogłoszenie dodane 1 miesiąc i 2 dni temu
Autor ogłoszenia
Gość

Opis ogłoszenia

Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną z 30-letnią tradycją. Relacje w naszej firmie oparte są na partnerstwie, dlatego zwykle ludzie zostają z nami na długo. Dołącz do nas, aplikuj na stanowisko:

ELEKTROMONTER BRYGADZISTA Z J.NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Essen, Dusseldorf

Zadania:

- Wykonywanie prac elektrycznych – wieżowce, biurowce, obiekty   użyteczności publicznej

- Nadzorowanie pracy monterów

- Nadzór nad poprawnością wykonywanych prac

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne

- Doświadczenie w zawodzie Elektromontera

- Świadectwo kwalifikacyjne D (SEP)

- Znajomość j.niemieckiego

Oferujemy :

- Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-  Długofalową współpracę i rozwój zawodowy

- Pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie

- Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wczasów, karta Multisport)

Zadzwoń lub napisz SMS o treści ELEKTROMONTER: 518-215-122