OFERTY PRACY Ełk

Ciesla szalunkowy

Dodaj do ulubionych
Kontakt 796-509-409
Ogłoszenie dodane 3 tygodnie i 14 godz. temu
Autor ogłoszenia
Gość

Opis ogłoszenia

Cieśla szalunkowy - Szwecja– polska umowa o pracę.

Obecnie poszukujemy cieśli szalunkowego do pracy w Szwecji.

Miejsce pracy: Helsinborg (niedaleko Malmo)

Zadania:

  • szalowanie ścian/stropów w systemie DOKA/PERI.

Wymagania:

  • znajomość systemów szalunkowych DOKA i PERI,
  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku  - wymóg konieczny.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – do 120-140 SEK/h,
  • organizację zakwaterowania,
  • przejazd do miejsca pracy na koszt Pracodawcy,
  • narzędzia i odzież,
  • dodatkowe ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę.

Zjazdy do domu co 8 tygodni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń/wyślij SMS o treści CIEŚLA SZWECJA do Pauliny Dziełak – tel.  796-509-409

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Lokalizacja ogłoszenia

Ełk
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ogłoszenia Ełk