alkomat

Policjanci po służbie ujęli nietrzeźwego kierowce

Policjantem jest się zawsze i wszędzie. Funkcjonariusz z Oddziałów Prewencji w Warszawie, w czasie wolnym zatrzymał w Ełku nietrzeźwego kierowcę.

Czujnością i zdecydowaniem wykazał się 37-letni policjant z Oddziałów Prewencji w Warszawie, który w czasie wolnym, odwiedzając rodzinę w Ełku, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę.
Mężczyzna jadąc ze swoimi bliskimi na obwodnicy Ełku, w rejonie ulicy Tuwima zwrócił uwagę na kierującego fordem, który jechał „wężykiem”. Policjant mając podejrzenia, że kierowca może być nietrzeźwy, natychmiast zawrócił, zajechał drogę i uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę. O wszystkim też powiadomił oficera dyżurnego ełckiej komendy i pilnował mężczyzny do czasu przyjazdu patrolu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 63-letniego kierowcy forda wykazało 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wkrótce 63-latek odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, świadczenie pieniężne w wysokości co najmniej 5.000 zł oraz utrata uprawnień do kierowania.

Tag artykułu: , ,

Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Lokalne informacje wideo

55 tysięcy złotych - to suma, jaką zadłużeni najemcy lokali komunalnych w Ełku odpracowali tylko w pierwszej połowie...

Category: Wiadomości lokalne

Udała się niespodzianka nawiązująca do 20-lecia wizyty papieża w Ełku. Tuż obok placu Jana Pawła II powstaje duży...

Category: Wiadomości lokalne

Z forum

Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.